Royal tour 2019 Meghan i Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ta sama sukienka co w ubiegłym roku, promienny wygląd... Czy księżna Meghan jest w drugiej ciąży?

Internauci bacznie obserwują księżną Sussex...

Gabriela Czernecka 24 września 2019 11:59
Royal tour 2019 Meghan i Harry
Fot. Getty Images

Książę Harry i księżna Meghan rozpoczęli swoje royal tour po Afryce Południowej. Zagraniczna podróż książęcej pary Sussex potrwa do 2 października, będziemy mieli więc wiele okazji do tego, by obserwować działalność małżeństwa. Najnowsze zdjęcia Meghan wzbudziły spore zainteresowanie fanów rodziny królewskiej. Nie chodzi tylko oto, że wraz z mężem chętnie darzą się publicznie uczuciami, nie stronią od okazywania sobie czułości i odważnie stawiają czoła wszelkim plotkom i insynuacjom. Większość internautów podejrzewa, że księżna Meghan jest w drugiej ciąży! Skąd takie przypuszczenia? Prześledziliśmy ostatnie wyjścia żony Harry'ego i musimy przyznać, że coś jest na rzeczy! 

Księżna Meghan w drugiej ciąży?

Royal tour 2019 książęcej pary Sussex trwa w najlepsze. Zarówno Meghan, jak i Harry z niecierpliwością oczekiwali na moment, w którym będą mogli wyjechać do Afryki, którą sami nazywają „drugim domem”: „Osobiście nie mogę się doczekać przedstawienia mojej żony i syna Południowej Afryce!”, pisał na Instagramie kilka dni temu sam książę. Patrząc na pierwsze zdjęcia z ich podróży, nikt nie ma wątpliwości, że oboje z niecierpliwością oczekiwali na ten wyjazd. I to widać - oboje rozdają uśmiechy, trzymają się za ręce i chętnie witają ze zgromadzonymi gośćmi.

Książęca para już zdołała podbić serce mieszkańców Kapsztadu. Wielu zwróciło uwagę na to, z jaką troską Harry okazuje żonie zainteresowanie, czego dowodem ma być nagranie, na którym widzimy, jak poprawia ukochanej włosy. Widać, że książę jest zrelaksowany i dopisuje mu humor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan (@_duchess_of_sussex)

Podobnie jest w przypadku Meghan. Niektórzy piszą wprost, że księżna promienieje! Pierwszego dnia pojawiła się w czarno-białej sukience we wzory.

Meghan Markle 2019 Afryka
Fot. East News

Chwilę później mieliśmy okazję podziwiać ją w błękitnej kreacji, w której pozowała w ubiegłym roku do zdjęć podczas royal tour 2018 po Australii, Nowej Zelandii, Fidżii i Królestwie Tonga.

Księżna Meghan i książę Harry royal tour 2019
Fot. SplashNews.com/East News

Patrząc na najnowsze zdjęcia Meghan trudno, zdaniem internautów, nie zauważyć ciążowych krągłości. Choć najprawdopodobniej księżna nie doszła jeszcze do sylwetki sprzed ciąży, niektórzy już dopatrują się, że spodziewa się drugiego dziecka. Oczywiście pałac w tej sprawie milczy, ale baczni fani zwracają uwagę na kilka szczegółów. Tuż obok promiennego wyglądu dowodem (naszym zdaniem, nieco naciąganym)  na drugą ciążę Meghan ma być fakt, że po raz drugi założyła tę samą kreację. W niebieskiej sukience pojawiła się w ubiegłym roku. Wówczas była w pierwszej ciąży. To jednak nie wszystko. 

księżna Meghan w niebieskiej sukience
Fot. Rex Features/East News

Kolejnym argumentem sugerującym, że księżna spodziewa się dziecka jest nadmierna opiekuńczość Harry'ego, który nie spuszczał ukochanej z oczu, nieustannie doglądał czy ma wszystko, czego jej potrzeba i w każdej chwili służył jej oparciem.

księżna Meghan w niebieskiej sukience
Fot. Rex Features/East News

Do tego dochodzą zdjęcia, na których Meghan dyskretnie zasłania ciążowy brzuszek kartką, na której miała spisaną swoją przemowę. Przypomnijmy, że taki sam trik stosowała Kate, będąc zarówno w drugiej, jak i trzeciej ciąży, wykorzystując do tego swoją torebkę. Co niektórzy zwracają także uwagę na to, że wzorzysta sukienka również pomaga odwrócić uwagę od ciążowych krągłości. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan (@_duchess_of_sussex)

Niektóre zagraniczne media już podchwyciły temat i pojawiły się pytania czy Meghan spodziewa się drugiego dziecka. Czy teoria fanów ma jakiekolwiek odzwierciedlenie w rzeczywistości? Przypomnijmy, że książę Harry w wywiadzie dla brytyjskiego Vogue'a przyznał, że chciałby mieć jeszcze jedno dziecko.  Obecnie zajmowanie się synkiem Archie'm i łączenie tych macierzyńskich obowiązków z reprezentowaniem królowej to dla Meghan nie lada wyzwanie. Myślicie, że tak szybko zdecydowałaby się na drugie dziecko? 

Meghan Markle, księżna Meghan, Książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News

Meghan Markle, księżna Meghan, Książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!