Księżna Meghan ostatnie stylizacje z wizyty w Londynie marki ceny
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Ostatnie stylizacje księżnej Meghan! Tak żegnała się z rodziną królewską!

Sprawdźcie, ile kosztowały!

Marcin Brzeziński 10 marca 2020 15:29
Księżna Meghan ostatnie stylizacje z wizyty w Londynie marki ceny
Fot. East News

Księżna Meghan i książę Harry z końcem marca skończą reprezentować rodzinę królewską. To wynik ich wspólnej decyzji, którą od kilku już tygodni żyje cały świat. Nic dziwnego, że każde pojawienie się księstwa Sussex przed tym ostatecznym pożegnaniem wywoływało szczególne zainteresowanie. Z wielką uwagę komentowano również kreacje, które w te wyjątkowe dla rodziny królewskiej dni zaprezentowała księżna Meghan. I tak 5 marca Meghan i Harry uczestniczyli w rozdaniu nagród Endeavour Fund, czyli organizacji wspierającej żołnierzy i pracowników służb publicznych w rehabilitacji. Po wyjściu z The Goring Hotel fani księżnej zobaczyli ją w kamelowym płaszczu. Jak się wkrótce okazało Meghan skrywała pod nim dopasowaną, niebieską sukienkę z krótkimi rękawami z kolekcji Victorii Beckham (jej cena to ponad siedem tysięcy złotych). Wyglądała świeżo i promiennie.

Księżna Meghan ostatnie stylizacje z wizyty w Londynie marki ceny
Fot. East News

Kreacje księżnej Meghan. Marki i ceny

Niedługo potem zobaczyliśmy książęcą parę na Mountbatten Festival of Music. Tu księżna zachwyciła zebranych długą czerwoną suknią ze zmysłowymi rozcięciami brytyjskiej marki Safiyaa (cena ok. 6400 złotych). Meghan dobrała do niej efektowne czerwone dodatki: kopertówkę ze zdobionym zapięciem Manolo Blahnika (cena ok. 6250 złotych) i szpilki marki Aquazzura (cena ok. 2200 złotych). Jej kreacja idealnie pasowała do… stroju księcia Harry’ego, który założył paradny mundur ze wszystkimi odznaczeniami, jakie zdobył podczas swojej dziesięcioletniej służby w wojsku.

Księżna Meghan ostatnie stylizacje z wizyty w Londynie marki ceny
Fot. East News

8 marca Meghan Markle odwiedziła z kolei szkołę w Daghenam. W tej sytuacji księżna postawiła na skromność i uczniowie mogli oglądać ją w nobliwym, kremowym żakiecie marki ME+EM (cena ok. 1460 złotych) i czarnych spodniach Alexandra McQueena (cena ok. 2840 złotych). Do swojej kreacji dodała torebkę Rejina Pyo (cena ok. 1520 złotych) i szpilki z kolekcji Jennifer Chamandi (cena ok. 2820 złotych). O zabawnej sytuacji, która zdarzyła się podczas tej wizyty pisaliśmy tutaj).

Księżna Meghan ostatnie stylizacje z wizyty w Londynie marki ceny
Fot. East News

Stylizacja księżnej Meghan na Dzień Wspólnoty Narodów

Dzień później książęca para wzięła udział w ważnej w życiu rodziny królewskiej uroczystości, czyli Dniu Wspólnoty Narodów. To święto, które upamiętnia powstanie w 1926 roku organizacji dobrowolnie zrzeszającej niepodległe kraje, z których większość była w ubiegłych wiekach częścią brytyjskiego imperium kolonialnego. Obchody tego wyjątkowego dnia zaczynają się od nabożeństwa w Opactwie Westminsterskim w Londynie z udziałem królowej Elżbiety II. I tu również Meghan wygląda zjawiskowo. Na Dzień Wspólnoty Narodów księżna Sussex zdecydowała się na zieloną kreację Emilii Wickstead (cena ok. 5350 złotych) Do niej dobrała kapelusz Williama Chambersa (cena 2590 złotych), torebkę Gabrielli Hearst (cena 7560 złotych) oraz szpilki swojej ulubionej marki Aquazzura (cena ok. 2570 złotych).
Jesteśmy pewni, że jej stylowe (i jednokolorowe) stylizacje, w których Meghan Markle żegnała się z rolą, jaką pełniła do tej pory w rodzinie królewskiej, zostaną dobrze zapamiętane. Do zobaczenia, księżno Meghan!

Księżna Meghan ostatnie stylizacje z wizyty w Londynie marki ceny
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.