Ta kreacja kosztuje ponad 20 tys. złotych!

Sabina Zięba 18 czerwca 2018 16:30

O księciu Harrym i księżnej Meghan nie przestaje być głośno! Choć emocje związane z najważniejszym dniem w ich życiu już opadły, teraz media na całym świecie obiegły zdjęcia z kolejnej rodzinnej uroczystości.

W sobotę 16 czerwca w kościele św. Andrzeja i św. Marii, siostrzenica księżnej Diany, Celia McCorquodale, powiedziała sakramentalne „tak” wieloletniemu partnerowi, George'owi Woodhouse'owi. Co ciekawe, miała ona na sobie tiarę, którą jej zmarła ciotka włożyła w dniu własnego ślubu w 1981 roku! Choć to nowożeńcy powinni być w centrum uwagi, Harry i Meghan zdecydowanie ich przyćmili. 

Księżna na uroczystości pojawiła się w sukni w niebieskie kwiaty z przyszłorocznej kolekcji Oscara de la Renty za 5490 dolarów, czyli ponad 20 tysięcy złotych. Dobrała do niej buty Aquazzura oraz fascynator z sieciówki Marks&Spencer za niecałe 30 funtów. Podobno długa kreacja i wysokie szpilki sprawiły jej trudność podczas schodzenia z małej górki w drodze do kościoła – Meghan potknęła się, ale Harry w porę złapał ją za rękę. Sam książę dopasował koszulę i krawat pod kolor stylizacji małżonki.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądali! Dziwicie się, że zachwycali bardziej niż młoda para?  

1/4
Copyright @Instagram
1/4

Książę Harry troskliwie obserwował małżonkę, by w razie potknięcia mógł ją w porę złapać.

2/4
Copyright @Instagram
2/4

Para tego dnia doskonale zgrywała się kolorystycznie.

3/4
Copyright @Instagram
3/4

Ta stylizacja księżnej Meghan już zachwyciła znawców mody na całym świecie.

4/4
Copyright @Instagram
4/4

A tak w dniu ślubu wyglądali nowożeńcy, czyli Celia McCorquodale i George Woodhouse. Panna młoda miała na sobie tiarę księżnej Diany.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.