Katarzyna Skrzynecka, VIVA 2011
Fot. fot. Piotr Porębski
Ze świata mody

Katarzyna Skrzynecka zaprezentowała się na jednej z imprez w czerwonej kreacji!

Wyglądała bardzo kobieco!

Redakcja VIVA! 3 października 2019 18:15
Katarzyna Skrzynecka, VIVA 2011
Fot. fot. Piotr Porębski

Aktorka Katarzyna Skrzynecka w ostatnim czasie zachwyca bardzo kreatywnymi kreacjami. Schudła dzięki wegańskiej diecie, jest bardzo aktywna na Instagramie, pojawia się na różnego rodzaju imprezach branżowych. O diecie aktorki, na której schudła 14 kilogramów, pisaliśmy już wcześniej.  Aktorka zrezygnowała z jedzenia nabiału, mięsa, produktów z glutenem, odstawiła również cukier. Zamieniła na warzywa, nasiona i zdrowe tłuszcze. Po 5 tygodniach diety, Katarzyna schudła 10 kilogramów. Po dwóch miesiącach ponad 14 kg. Nową figurą najchętniej chwali się w mediach społecznościowych, ale teraz przyszła też okazja, by mogła to uczynić na warszawskich salonach. A stało się to na imprezie Paprocki&Brzozowski. Na imprezę przybyła razem ze swoim mężem Marcinem Łopuckim.

Katarzyna Skrzynecka w czerwonej kreacji w 2019

Na bieżąco śledzimy kreacje aktorki, w ostatnim czasie zachwyciła oryginalną kreacją na pokazie mody z recyklingu Anny Kubisz, w którym miała przyjemność zaprezentować się na wybiegu. Podczas wczorajszej imprezy polskich projektantów, Katarzyna Skrzynecka postawiła na czerwień. Nie ulega wątpliwości, że artystka uwielbia kobiece fasony, a czerwony kolor na pewno kojarzy się z kobiecością... Do sukienki gwiazda dobrała szarą kopertówkę i czerwone botki do kostki. Jak Wam się podoba taka stylizacja?

Czerwona sukienka, Kasia Skrzynecka 2019
Fot. East News

Czerwona sukienka, Kasia Skrzynecka 2019
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!