Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, VIVA! czerwiec 2009
Fot. Michał Dembiński
Ze świata mody

Katarzyna Skrzynecka radzi jak się ubierać! "Mam w swojej szafie kreacje, które nosiłam wielokrotnie"

A to ciekawe!

Redakcja VIVA! 27 września 2019 13:31
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, VIVA! czerwiec 2009
Fot. Michał Dembiński

Katarzyna Skrzynecka to aktorka, która od lat nie boi się eksperymentować z modą. Dlatego bardzo często prezentuje się w odważnych i bardzo kobiecych kreacjach. Trzeba przyznać, że niektóre jej propozycje naprawdę zachwycają. Katarzyna Skrzynecka bardzo często wypowiada się również na tematy związane z modą, uwielbia pojawiać się na pokazach i być stale na bieżąco z trendami. W jednym z wywiadów Katarzyna Skrzynecka wypowiedziała się dosyć zasadniczo o tym, czy wypada na imprezy wkładać kilka razy tę samą suknię. Czy ma z tym problem? Czy popiera zasadę, że gwiazda na każdej imprezie branżowej powinna prezentować się w nowej stylizacji?

"Nie mam z tym najmniejszego problemu, żeby włożyć kilka razy tę samą suknię. Nie uważam tego za nadużycie, czy faux pas. Mam w swojej szafie kreacje, które nosiłam wielokrotnie. Czasami zmieniam jedynie dodatki, dostosowując stylizację do okoliczności. Możemy przecież założyć tę samą sukienkę z eleganckimi dodatkami na wieczór. Innym razem włożyć skórzaną kurteczkę i będzie stylizacja casualowa. Nie zgadzam się z komentarzami, że nie wypada włożyć dwa razy tej samej sukni".

W tym samym wywiadzie mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki dodał:

"Nie rzeczy w życiu są najważniejsze. Należy zachować umiar i spokój ducha".

A Wy co myślicie o wypowiedzi Pani Katarzyny Skrzyneckiej?

Katarzyna Skrzynecka na wybiegu 2019
Fot. East News

Katarzyna Skrzynecka schudła w 2019
Fot. East News

Katarzyna Skrzynecka schudła w 2019
Fot. East News

10. urodziny Polsat Cafe: Katarzyna Skrzynecka
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!