Katarzyna Kasia Skrzynecka, VIVA!, maj 2011, 10/2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
Metamorfozy gwiazd

Szok! Katarzyna Skrzynecka schudła już 14 kg!

Fani są mocno zaniepokojeni tempem, w jakim zrzuca kilogramy!

Marta Cieplak 14 sierpnia 2019 15:15
Katarzyna Kasia Skrzynecka, VIVA!, maj 2011, 10/2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Niedawno pisaliśmy o tym, że Katarzyna Skrzynecka postanowiła schudnąć do nowej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Cel aktorki to minus 20 kg! Na razie pochwaliła się na Instagramie, że zrzuciła już 14 kg, a więc plan został wykonany w 2/3. Jak ona to robi?

Dieta Katarzyny Skrzyneckiej

Okazuje się, że za tak spektakularnym sukcesem stoi... wegański detoks. Aktorka zrezygnowała zupełnie z mięsa, ryb, nabiału i jajek. Ale teraz, gdy jest lżejsza o 14 kg powoli zamierza wprowadzać do menu chude ryby i owoce morza, choć bazą wciąż pozostają warzywa.

Aby uczuć swój sukces aktorka wrzuciła na Instagram „taniec radości”:

Fani są z jednej strony zachwyceni wynikami swojej idolki, ale z drugiej niepokoją się o jej zdrowie: Życzę skutecznej ucieczki przed wrednym efektem jo-jo. „Gratuluje. Oby nie było efektu jojo... to dużo zrzucone w krótkim okresie czasu”, „Wynik imponuje, ale czas jego realizacji lekko przeraża”. Aktorka szybko odpowiedziała: „Mnie nic nie przeraża. Wszystko pod kontrolą. Ale jak widać, zawsze znajdą sie żądni sensacji i źle życzący”.

Gwiazdy chudną na wegańskiej diecie

Co ciekawe, coraz więcej gwiazd przechodzi na dietę wegańską i bardzo szybko i spektakularnie chudnie. W Polsce do tego grona należy m.in. Julia Kamińska, która jeszcze nigdy nie wyglądała tak świetnie. Z kolei w Hollywood do fanów diety bezmięsnej dołączyła Kim Kardashian, która wygląda tak szczupło, że podejrzewano ją o usunięcie żeber! Trzeba jednak pamiętać, że każda dieta powinna być skonsultowana z lekarzem i przeprowadzana z głową. Wtedy efekty będą lepsze i długotrwałe!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?