Katarzyna Kasia Skrzynecka, VIVA!, maj 2011, 10/2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
Metamorfozy gwiazd

Szok! Katarzyna Skrzynecka schudła już 14 kg!

Fani są mocno zaniepokojeni tempem, w jakim zrzuca kilogramy!

Marta Cieplak 14 sierpnia 2019 15:15
Katarzyna Kasia Skrzynecka, VIVA!, maj 2011, 10/2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Niedawno pisaliśmy o tym, że Katarzyna Skrzynecka postanowiła schudnąć do nowej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Cel aktorki to minus 20 kg! Na razie pochwaliła się na Instagramie, że zrzuciła już 14 kg, a więc plan został wykonany w 2/3. Jak ona to robi?

Dieta Katarzyny Skrzyneckiej

Okazuje się, że za tak spektakularnym sukcesem stoi... wegański detoks. Aktorka zrezygnowała zupełnie z mięsa, ryb, nabiału i jajek. Ale teraz, gdy jest lżejsza o 14 kg powoli zamierza wprowadzać do menu chude ryby i owoce morza, choć bazą wciąż pozostają warzywa.

Aby uczuć swój sukces aktorka wrzuciła na Instagram „taniec radości”:

Fani są z jednej strony zachwyceni wynikami swojej idolki, ale z drugiej niepokoją się o jej zdrowie: Życzę skutecznej ucieczki przed wrednym efektem jo-jo. „Gratuluje. Oby nie było efektu jojo... to dużo zrzucone w krótkim okresie czasu”, „Wynik imponuje, ale czas jego realizacji lekko przeraża”. Aktorka szybko odpowiedziała: „Mnie nic nie przeraża. Wszystko pod kontrolą. Ale jak widać, zawsze znajdą sie żądni sensacji i źle życzący”.

Gwiazdy chudną na wegańskiej diecie

Co ciekawe, coraz więcej gwiazd przechodzi na dietę wegańską i bardzo szybko i spektakularnie chudnie. W Polsce do tego grona należy m.in. Julia Kamińska, która jeszcze nigdy nie wyglądała tak świetnie. Z kolei w Hollywood do fanów diety bezmięsnej dołączyła Kim Kardashian, która wygląda tak szczupło, że podejrzewano ją o usunięcie żeber! Trzeba jednak pamiętać, że każda dieta powinna być skonsultowana z lekarzem i przeprowadzana z głową. Wtedy efekty będą lepsze i długotrwałe!  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.