Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
Ze świata mody

Roześmiana Joanna Przetakiewicz zaskakuje stylizacją na ulicach Londynu!

"Ale czy w tych butach da się żyć"?

Redakcja VIVA! 24 stycznia 2020 19:31
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz to nie tylko piękna kobieta, ale również kobieta sukcesu i partnerka Rinke Rooyens. Od lat zaskakuje wizerunkiem, będąc inspiracją dla wielu kobiet. 52-letnia projektantka jest szczęśliwa i promienieje urodą. Joanna i Rinke Rooyens (były mąż Kayah) to jedna z najbardziej wpływowych par polskiego show-biznesu. Ona zarządza znaną na całym świecie firmą modową La Mania, on jest właścicielem i prezesem potężnego przedsiębiorstwa mediowego. Joanna Przetakiewicz była również wieloletnią życiową partnerką Jana Kulczyka. Prawdziwą pasją Przetakiewicz była jednak moda, dlatego w 2010 roku powstała marka odzieżowa La Mania. Joanna jest jej założycielką, dyrektor mody i dyrektor kreatywną. 

Stylizacje Joanny Przetakiewicz 2020

Stylizacje Joanny Przetakiewicz są przemyślane, kreatywne i zgodne z panującymi trendami. Nic zatem dziwnego, że trendsetterki śledzą profil na Instagramie Joanny Przetakiewicz i czerpią z niego inspiracje. Joanna z przyjemnością odpowiada na każde pytanie, zadawane przez użytkowniczki. Pod ostatnim postem, na którym Joanna Przetakiewicz zaskakuje oryginalną stylizacją, pojawiła się masa komentarzy. Fanki przede wszystkim pytają jakiej marki są spodnie zaprezentowane na zdjęciu oraz oceniają nową stylizację projektantki. Naszym zdaniem ten outfit to strzał w 10! 

Pięknie! Pani Asiu można wiedzieć skąd spodnie ?

Spodnie petarda 💙!!! Ale czy w tych butach da się żyć ? 

Cudnie cudnie cudnie. Jest Pani piękna kobietą więc we wszystkim Pani pięknie i z i bez okularów❤️ uwielbiam Panią ❤️

Pięknej i szczęśliwej i kochanej kobiecie jest we wszystkim dobrze cudnie wyglądasz!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W okularach czy bez? 😎 @lamaniafashion . . . . #newstyle #zawszewszpilkach #mindblowingfacts

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

London in the rain @lamaniafashion

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.