Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
Ze świata mody

Roześmiana Joanna Przetakiewicz zaskakuje stylizacją na ulicach Londynu!

"Ale czy w tych butach da się żyć"?

Redakcja VIVA! 24 stycznia 2020 19:31
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz to nie tylko piękna kobieta, ale również kobieta sukcesu i partnerka Rinke Rooyens. Od lat zaskakuje wizerunkiem, będąc inspiracją dla wielu kobiet. 52-letnia projektantka jest szczęśliwa i promienieje urodą. Joanna i Rinke Rooyens (były mąż Kayah) to jedna z najbardziej wpływowych par polskiego show-biznesu. Ona zarządza znaną na całym świecie firmą modową La Mania, on jest właścicielem i prezesem potężnego przedsiębiorstwa mediowego. Joanna Przetakiewicz była również wieloletnią życiową partnerką Jana Kulczyka. Prawdziwą pasją Przetakiewicz była jednak moda, dlatego w 2010 roku powstała marka odzieżowa La Mania. Joanna jest jej założycielką, dyrektor mody i dyrektor kreatywną. 

Stylizacje Joanny Przetakiewicz 2020

Stylizacje Joanny Przetakiewicz są przemyślane, kreatywne i zgodne z panującymi trendami. Nic zatem dziwnego, że trendsetterki śledzą profil na Instagramie Joanny Przetakiewicz i czerpią z niego inspiracje. Joanna z przyjemnością odpowiada na każde pytanie, zadawane przez użytkowniczki. Pod ostatnim postem, na którym Joanna Przetakiewicz zaskakuje oryginalną stylizacją, pojawiła się masa komentarzy. Fanki przede wszystkim pytają jakiej marki są spodnie zaprezentowane na zdjęciu oraz oceniają nową stylizację projektantki. Naszym zdaniem ten outfit to strzał w 10! 

Pięknie! Pani Asiu można wiedzieć skąd spodnie ?

Spodnie petarda 💙!!! Ale czy w tych butach da się żyć ? 

Cudnie cudnie cudnie. Jest Pani piękna kobietą więc we wszystkim Pani pięknie i z i bez okularów❤️ uwielbiam Panią ❤️

Pięknej i szczęśliwej i kochanej kobiecie jest we wszystkim dobrze cudnie wyglądasz!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W okularach czy bez? 😎 @lamaniafashion . . . . #newstyle #zawszewszpilkach #mindblowingfacts

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

London in the rain @lamaniafashion

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.