Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Ewa Farna pozuje w bardzo kobiecej stylizacji! Fani zachwyceni!

Tylko sweter i bielizna?

Redakcja VIVA! 12 grudnia 2020 18:31
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Farna to młoda wokalistka, która od lat zachwyca swoich fanów nie tylko wielkim talentem, ale również naturalnym sposobem bycia i dystansem do siebie. Wokalistka nie tylko jest aktywna zawodowo, ale poświęca się również swojej rodzinie. Jest szczęśliwą mamą i żoną. O swojej rodzinie opowiedziała nam jakiś czas temu.

Ewa Farna pozuje w bieliźnie na Instagramie 2020

Wokalistka obecnie poświęca się głównie rodzinie, chociaż fani coraz częściej pytają ją w komentarzach o nową płytę, spragnieni nowych piosenek i koncertów. Ewa Farna zapewne już niebawem zaskoczy nas nowym krążkiem, ale teraz zaskakuje nas wizerunkiem w social mediach. Wokalistka podzieliła się z nimi kadrami, na których można zobaczyć ją w intymnej, domowej odsłonie. Taki widok na jej profilu na Instagramie to rzadkość. Do części zdjęć pozowała w zmysłowym, jej kobiece piękno outficie. Ma na sobie jedynie oversize'owy sweter, spod którego wyłania się koronkowa bielizna. Internauci zasypali gwiazdę komplementami. Jak ocenili odważne fotografie artystki?

Przepięknie wyglądasz!

Piękne zdjęcia!!! 😍

Piękna! Laska

Jesteś kwintesencją kobiecości

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!