Fot. Materiały promocyjne
ALFABET KULTURALNY KATARZYNY PIĄTKOWSKIEJ

Premiera "Ciemniejszej strony Greya". Jak aktorzy prezentowali się na czarnym dywanie?

Katarzyna Piątkowska 3 lutego 2017 21:13
Fot. Materiały promocyjne

Choć nie jestem fanką książek E.L. James, ani tym bardziej filmu, który powstał na podstawie „50 twarzy Greya” nie mogę pominąć faktu, że właśnie ruszyła machina promująca kolejną część hitu, czyli „Ciemniejszą stronę Greya”.

Gdy w grudniu Taylor Swift, która do filmu nagrała piosenkę, wrzuciła teledysk na swój instagramowy profil, obejrzało go ponad 10 milionów widzów. Nic więc dziwnego, że i temu filmowi wieszczy się sukces. Czy taki jaki odniosła pierwsza część? Zobaczymy.

Tymczasem w Los Angeles twórcy filmu spotkali się na czarnym dywanie rozłożonym przed Ace Hotel. Nie zabrakło oczywiście Jamiego Dornana (w pięknym garniturze od Valentino) i Dakoty Johnson. Aktorka wcielająca się w rolę Anastazji wyglądała olśniewająco w pudroworóżowej sukni z kolekcji wiosna/lato 2017 od Valentino.

Z kolei Rita Ora, z którą Dakotę połączył rzekomy romans (poznały się na planie poprzedniej części, a potem piosenkarka na swój profil na Instagramie wrzuciła kilka zdjęć, gdzie panie obejmują się i całują) na ten wieczór wybrała suknię z kolekcji haute couture Giambattista Valli. Wyglądało na to, że aktorka i piosenkarka świetnie się rozumieją i lubią. Bezpodstawne wydają się również plotki, że Dakota Johnson i Jamie Dornan nie znoszą się i nie ma między nimi chemii.

Po premierze odbył się uroczysty bankiet, na którym panie wystąpiły w maskach. Podobnie jak kelnerzy, którzy serwowali im szampana.

A film? Polscy widzowie będą mogli sami ocenić już 10 lutego, bo wtedy odbędzie się jego polska premiera. 

Polecamy także: 7 sypialni, 10 łazienek... Taylor Swift kupiła dom w Beverly Hills! Jak wygląda w środku? ZDJĘCIA

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.