DESIGN

Apartament Christiana Greya jest na sprzedaż!

Cena za niego jest szokująca!

Gabriela Łaskowska 8 września 2018 18:30

Na sprzedaż wystawione zostało mieszkanie Christiana Greya! Nie było ono miejscem akcji filmu, ale jest zainspirowane apartamentem Greya. Znajduje się nawet w tym samym budynku, czyli Escala w Seattle!

Stylistyka mieszkania zachowana została w klimacie nowoczesnym z nutką stylu retro. Po wejściu, w oczy rzucają się od razu wysokie okna, które zapełniają prawie w całości powierzchnię ścian, motywy marmuru oraz eleganckie detale. Mieszkanie składa się z 3 sypialni i 3 łazienek. Dopracowane w każdym szczególe, modnie urządzone wnętrze zachwyca oczy estetów. Wykończone jest głównie marmurem i szkłem. Znajdziemy w nim również ogromną okrągłą kanapę z aksamitu i mnóstwo szklanych dodatków.

Apartament zawiera również osobną jadalnie oraz zadziwiającą liczbę krzeseł, foteli i kanap. Wszystko w stylu retro.

Jesteście ciekawi ceny? Za apartament, o powierzchni 480 metrów kwadratowych, trzeba zapłacić... ponad 40 milionów złotych!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.