DESIGN

Apartament Christiana Greya jest na sprzedaż!

Cena za niego jest szokująca!

Gabriela Łaskowska 8 września 2018 18:30

Na sprzedaż wystawione zostało mieszkanie Christiana Greya! Nie było ono miejscem akcji filmu, ale jest zainspirowane apartamentem Greya. Znajduje się nawet w tym samym budynku, czyli Escala w Seattle!

Stylistyka mieszkania zachowana została w klimacie nowoczesnym z nutką stylu retro. Po wejściu, w oczy rzucają się od razu wysokie okna, które zapełniają prawie w całości powierzchnię ścian, motywy marmuru oraz eleganckie detale. Mieszkanie składa się z 3 sypialni i 3 łazienek. Dopracowane w każdym szczególe, modnie urządzone wnętrze zachwyca oczy estetów. Wykończone jest głównie marmurem i szkłem. Znajdziemy w nim również ogromną okrągłą kanapę z aksamitu i mnóstwo szklanych dodatków.

Apartament zawiera również osobną jadalnie oraz zadziwiającą liczbę krzeseł, foteli i kanap. Wszystko w stylu retro.

Jesteście ciekawi ceny? Za apartament, o powierzchni 480 metrów kwadratowych, trzeba zapłacić... ponad 40 milionów złotych!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.