Cena za niego jest szokująca!

Gabriela Łaskowska 8 września 2018 18:30

Na sprzedaż wystawione zostało mieszkanie Christiana Greya! Nie było ono miejscem akcji filmu, ale jest zainspirowane apartamentem Greya. Znajduje się nawet w tym samym budynku, czyli Escala w Seattle!

Stylistyka mieszkania zachowana została w klimacie nowoczesnym z nutką stylu retro. Po wejściu, w oczy rzucają się od razu wysokie okna, które zapełniają prawie w całości powierzchnię ścian, motywy marmuru oraz eleganckie detale. Mieszkanie składa się z 3 sypialni i 3 łazienek. Dopracowane w każdym szczególe, modnie urządzone wnętrze zachwyca oczy estetów. Wykończone jest głównie marmurem i szkłem. Znajdziemy w nim również ogromną okrągłą kanapę z aksamitu i mnóstwo szklanych dodatków.

Apartament zawiera również osobną jadalnie oraz zadziwiającą liczbę krzeseł, foteli i kanap. Wszystko w stylu retro.

Jesteście ciekawi ceny? Za apartament, o powierzchni 480 metrów kwadratowych, trzeba zapłacić... ponad 40 milionów złotych!  

1/4
apartament greya
Copyright @OBSERVER.COM
1/4

Dużo aksamitu! Dużo przestrzeni! Uwielbiamy tę kanapę.

2/4
apartament greya
Copyright @OBSERVER.COM
2/4

Widzicie ten złoty posąg? Czy to wnętrze może być jeszcze bogatsze?!

3/4
apartament greya
Copyright @OBSERVER.COM
3/4

Idealny bar na wieczorowy koktajl z przyjaciółmi.

4/4
apartament greya
Copyright @OBSERVER.COM
4/4

Czy ktoś, oprócz nas, też marzy o takiej sypialni?!

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.