DESIGN

Apartament Christiana Greya jest na sprzedaż!

Cena za niego jest szokująca!

Gabriela Łaskowska 8 września 2018 18:30

Na sprzedaż wystawione zostało mieszkanie Christiana Greya! Nie było ono miejscem akcji filmu, ale jest zainspirowane apartamentem Greya. Znajduje się nawet w tym samym budynku, czyli Escala w Seattle!

Stylistyka mieszkania zachowana została w klimacie nowoczesnym z nutką stylu retro. Po wejściu, w oczy rzucają się od razu wysokie okna, które zapełniają prawie w całości powierzchnię ścian, motywy marmuru oraz eleganckie detale. Mieszkanie składa się z 3 sypialni i 3 łazienek. Dopracowane w każdym szczególe, modnie urządzone wnętrze zachwyca oczy estetów. Wykończone jest głównie marmurem i szkłem. Znajdziemy w nim również ogromną okrągłą kanapę z aksamitu i mnóstwo szklanych dodatków.

Apartament zawiera również osobną jadalnie oraz zadziwiającą liczbę krzeseł, foteli i kanap. Wszystko w stylu retro.

Jesteście ciekawi ceny? Za apartament, o powierzchni 480 metrów kwadratowych, trzeba zapłacić... ponad 40 milionów złotych!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.