Michał Koterski, Misiek Koterski, VIVA! kwiecień 2008
Fot. Błażej Żuławski/Good Idea
Z ŻYCIA GWIAZD

Piotruś Pan usidlony! Misiek Koterski oświadczył się. Kim jest jego partnerka?

Damian Duda 3 lutego 2017 12:00
Michał Koterski, Misiek Koterski, VIVA! kwiecień 2008
Fot. Błażej Żuławski/Good Idea

Michał Koterski zaręczył się!’’ – takie tytuły od kilkunastu godzin zdobią nagłówki portali internetowych. Aktor znany z roli w filmie „Dzień Świra’’ związany jest z uczestniczką programu „Top Model’’, Marcelą Leszczak.

Tą radosną informacją aktor podzielił się ze swoimi znajomymi na jednym z portali społecznościowych, co od razu podchwyciły media. Zawsze, kiedy Koterski jest pytany o to z kim się spotyka, kto jest jego wybranką, ucieka od odpowiedzi. Nauczony doświadczeniem, że opowiadanie o życiu prywatnym nie zawsze wróży coś dobrego, i tym razem nie chce komentować swoich zaręczyn.

Misiek Koterski o miłości

Kiedy ponad rok temu mieliśmy okazję rozmawiać, Michał powiedział, że nie jest zakochany. – Przyznam, że też na siłę nikogo nie szukam. Miłość to przede wszystkim odpowiedzialność za drugiego człowieka – wyznał w wywiadzie.

Koterski nie ukrywał wówczas, że żeby móc pokochać kogoś, trzeba najpierw pokochać samego siebie. Jak później dodał, długo nad tym pracował. – Uczę się tego cały czas. Kiedyś miałem za niskie poczucie własnej wartości. Czułem się gorszy od innych. Chyba dlatego pojawiła się  chęć ucieczki od rzeczywistości – powiedział Koterski.

Co wiemy o Marceli Leszczak?

Narzeczona Michała Koterskiego to uczestniczka programu Top Model. Zostań modelką’’. Jednak modeling to jest jej największą pasją. Bowiem hobby Marceli jest również motoryzacja. Modelka, jak przystało na prawdziwą fankę czterech kółek, pracowała w warsztacie, który prowadził jej ojciec. Od samego początku Marcela zdawała sobie sprawę, że za jakiś czas to ona przejmie rodzinny interes. Poza „Top Model’’ Marcela ma na swoim koncie kilka sukcesów. Była Miss Konina, drugą wicemiss Wielkopolski 2011 oraz półfinalistką Miss Polski 2011.


Gratulujemy!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.