H&M x Rabanne
Fot. mat.prasowe
o tym się mówi!

H&M współtworzy specjalną kolekcję z domem mody Rabanne!

Wy też nie możecie się doczekać premiery?

Wiktoria Oskroba 3 października 2023 16:30
H&M x Rabanne
Fot. mat.prasowe

Podczas specjalnego wydarzenia marka H&M i francuski dom mody Rabanne świętowały nawiązanie współpracy. Owocem tej kooperacji będzie nadzwyczajna linia odzieży damskiej, męskiej, dodatków, a także artykułów aranżacji wnętrza, która już niebawem będzie dostępna w sprzedaży.

ZOBACZ TAKŻE: Pokaz Le Défilé L'Oréal Paris w Paryżu przejdzie do historii

Niezwykła zapowiedź kolekcji H&M x Rabanne miała miejsce w Paryżu, w przestrzeni luksusowego klubu nocnego. To nie przypadek, bo jak wspomniał dyrektor kreatywny Rabanne, Julien Dossena, ubrania te mają oddać nastrój dobrej zabawy i poczucia wyzwolenia. Gościem specjalnym tego wydarzenia była Cher, której żywiołowa osobowość idealnie wpisała się w atmosferę kolekcji. Na wyjątkowej celebracji pojawiły się też takie osobistości, jak: Jared Leto, Elle Fanning czy Irina Shayk oraz wiele innych gwiazd.

Cher

H&M x Rabanne
Fot. mat.prasowe

Jared Leto

H&M x Rabanne
Fot. mat.prasowe

Irina Shayk

H&M x Rabanne
Fot. mat.prasowe

Elle Fanning

H&M x Rabanne
Fot. mat.prasowe

Nadzwyczajna kolekcja H&M x Rabanne będzie dostępna w wybranych sklepach stacjonarnych oraz online już 9 listopada!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.