Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Gigi Hadid pokazała zdjęcie z córką w śniegu! Wiemy, ile kosztuje jej wózek

Stylowa mama przebywa w zaśnieżonym Nowym Jorku!

Paulina Filipowicz 19 grudnia 2020 10:01
Fot. East News

Gigi Hadid i Zayn Malik o przyjściu na świat swojego pierwszego potomka dumni rodzice poinformowali 24 września nad ranem czasu polskiego. Zarówno modelka, jak i muzyk opublikowali wówczas wzruszające zdjęcia na swoich profilach instagramowych. Zdradzili też płeć swojego dziecka - para została dumnymi rodzicami pięknej córeczki. Teraz Gigi po raz pierwszy pokazała wspólne zdjęcie z dziewczynką w Nowym Jorku, który od kilku dni zamienił się w zimową, śnieżną krainę!

Gigi Hadid pokazała zdjęcie z córką w śniegu. Wiemy ile kosztuje jej wózek

Modelka Gigi Hadid minione miesiące spędziła na rodzinnej farmie swojej mamy w Pensylwanii. Tam odpoczywała, zbierała siły i spędzała czas z najbliższymi. Informacje o swojej pierwszej ciąży trzymała w tajemnicy przez długi czas, chroniąc życie prywatne i swój związek z Zayn'em Malikiem.

Teraz, Gigi Hadid powoli powraca do zawodowych obowiązków. Modelka zawitała wraz z Zayn'em i małą córeczką do Nowego Jorku po długiej przerwie. Rodzina zamieszkała w nowym, większym apartamencie i rozpoczęła nowy rozdział w życiu.

Wszystko wskazuje na to, że Gigi jest w świetnej formie, a czas spędzony z córką jest jej ulubionym. Gwiazda opublikowała zdjęcie ze spaceru z dziewczynką na ulicach zaśnieżonego, zimowego Nowego Jorku. "Jej pierwszy śnieg" - napisała Gigi pod fotografią.

Gigi postawiła na ciepły, zimowy look - długi czarny płaszcz, gruby szalik, czapkę i oczywiście maseczkę. Córeczka modelki i muzyka leży zawinięta w kocyki w stylowym wózku.  To model Lynyx marki Bugaboo, którego cena wynosi 899 dolarów (ponad 3200 zł).

Fani nie kryli zachwytu, a pod postem nie brakowało pochlebnych komentarzy dla młodej mamy. Czekamy na więcej zdjęć stylowej rodzinki z zaśnieżonego Nowego Jorku!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.