Gigi Hadid
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Gigi Hadid na ulicach Nowego Jorku niczym Carrie Bradshaw

Tiulowa błękitna spódnica i żółte taksówki

Aleksandra Frankowska 1 kwietnia 2022 12:37
Gigi Hadid
Fot. Getty Images

Najnowsza kampania Maybelline z Gigi Hadid w Nowym Jorku przypomina nam dwie sceny. Po pierwsze, nieśmiertelną Carrie Bradshaw, która w każdym sezonie serialu nie rozstawała się z tiulowymi spódnicami. Po drugie, pamiętną sesję Anji Rubik dla Elie Saab, kiedy ta w złotej sukni przechadzała się ulicami Wielkiego Jabłka. Hadid wygląda zjawiskowo, dziewczęco i nowocześnie.

ZOBACZ TEŻ: Sarah Jessica Parker niczym Grace Kelly na premierze spektaklu Plaza Suite

Gigi Hadid niczym Carrie Bradshaw

To już znak rozpoznawczy Seksu w Wielkim Mieście. Tiulowa spódnica, która jeszcze ze starą wersją serialu była w wersji mini, w nowym And Just Like That ewoluowała w maxi. Wciąż jednak zachwycała lekkością i elegancją. Taką samą stylizację w kolorze błękitnym wykorzystano na planie nowej reklamy Maybelline z Gigi Hadid w roli głównej.

Gigi Hadid
Fot. Getty Images

Najnowsza kampania Maybelline z Gigi Hadid

Hadid pozuje ubrana od stóp do głów w błękitne kolory, stając i leżąc na żółtych taksówkach. Nie trudno domyślić się więc, że tłem do reklamy jest Nowy Jork. Jej stylizacja i mocny makijaż przykuwają wzrok. Tiulowa spódnica, oversize’owa bluza z kapturem, marynarka oraz niebieskie senakersy idealnie komponują się z wielkim miastem w tle. Ciemne, karminowe usta dodają jej kobiecości.

CZYTAJ TEŻ: Manolo Blahnik, ulubieniec Carrie Bradshaw, zaprojektował linię butów wraz z Birkenstock

Zdecydowanie najnowsza kampania Maybelline to strzał w dziesiątkę. Jest dziewczęca, energetyczna i bardzo wielkomiejska! 

Gigi Hadid
Fot. Getty Images

Gigi Hadid
Fot. Getty Images

Gigi Hadid
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.