Gigi Hadid blondynką
Fot. Instagram Gigi Hadid
Metamorfozy gwiazd

Gigi Hadid już tak nie wygląda. Po ponad roku znów jest blondynką

Czy to efekt jej rozstania z Zaynem Malikiem?

Marta Cieplak 26 listopada 2021 14:30
Gigi Hadid blondynką
Fot. Instagram Gigi Hadid

Gigi Hadid znów jest blondynką. To spore zaskoczenie, bo przez ostatni rok sporo eksperymentowała z różnymi ciemnymi odcieniami. Była już brunetką, potem jej włosy miały odcień oberżyny, czerwieni i rudości. A teraz znów wraca do blondu, w którym ją kochamy. Czy być na przekór trendom, które mówią o tym, że tej jesieni i zimy najmodniejsze są wszelkie odcienie brązu? A może to jej reakcja na rozstanie z długoletnim partnerem i ojcem jej córki, Zaynem Malikiem?

ZOBACZ TAKŻE: Gigi Hadid wyznała, że na początku kariery jej ciało nie podobało się w świecie mody

Gigi Hadid znów jest blondynką

Nowa fryzura zaskoczyła wszystkich, bo jeszcze kilka dni temu pokazywała na Instagramie zdjęcia jako zmysłowy rudzielec. Ale teraz ten kolor należy już do przeszłości, a Gigi Hadid jest znów blondynką. Paparazzi przyłapali ją na ulicy w Nowym Jorku w płomiennie czerwionym kombinezonie i czapkę na głowie, jednak długich blond pasm nie udało jej się ukryć. Możemy podejrzewać, że nie była jeszcze gotowa na pokazanie nowego uczesania publicznie, dlatego nie wrzuciła żadnych zdjęć jako blondynka na Instagram. Na razie muszą nam wystarczyć zdjęcia wykonane z ukrycia.

Jej blond fale są bardzo długie, więc widać, że Gigi nie zdecydowała się na jednoczesną zmianę koloru i cięcie. Choć właśnie tak robi wiele kobiet po życiowych zmianach – nowa fryzura jest dla nich symbolem nowego otwarcia. Dodaje im sił i pewności siebie. Symbolicznie odcinają się w ten sposób od wszystkich złych wydarzeń.

Przypomnijmy, że miesiąc temu świat obiegła wieść o rozstaniu słynnej pary, czyli Gigi Hadid i Zayna Malika, która wspólnie wychowywała dziecko. Okazuje się, że powodem odejścia Gigi było zachowanie gwiazdora, a konkretnie to, że bywał agresywny zarówno w stosunku do niej, jak i do jej mamy Yolandy Hadid. To przelało czarę goryczy i Gigi zdecydowała, że woli wychowywać ukochaną córkę sama, ale w bezpiecznym środowisku. Trzymamy kciuki, żeby wszystko było już po jej myśli.

ZOBACZ TAKŻE: Gigi Hadid opublikowała zdjęcie z córką i pokazała, jak udekorowała dom na Boże Narodzenie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.