Dua Lipa tworzy kolekcję dla Versace
Fot. instagram: @versace
ze świata mody

Dua Lipa projektuje kolekcję dla Versace!

Światowa premiera już niebawem!

Wiktoria Oskroba 8 maja 2023 16:30
Dua Lipa tworzy kolekcję dla Versace
Fot. instagram: @versace

Luksusowy dom mody Versace lubi odważne kroki i już niejednokrotnie zaskoczył nas udanymi projektami stworzonymi we współpracy z innymi domami mody i artystami.  Po kolekcjach współtworzonych m.in. z Fendi, H&M i Cher, przyszedł czas na kooperację Versace x Dua Lipa. To z pewnością będzie ekscytująca mieszanka! Premiera odbędzie się już pod koniec maja.

ZOBACZ TAKŻE: Szpilki Księżnej Kate to hit royalsów. Nosi je też Meghan Markle!

Dua Lipa tworzy kolekcję dla Versace
Fot. Jacopo Raule/Getty Images

Trendy lato 2023 - współpraca Versace x Dua Lipa

Dua Lipa w ubiegłym roku pojawiła się na wybiegu podczas pokazu kolekcji Versace, prezentując na sobie projekty luksusowego domu mody. Tym razem jednak Donatella Versace i Dua Lipa łączą siły, by stworzyć  wspólną letnią, damską kolekcję, zatytułowaną po włosku "La Vacanza". Premiera jej odbędzie się jednak nie we Włoszech, ale w południowej Francji, a dokładnie w Cannes. Zaprzyjaźniony od lat duet, tworząc stylizacje miał inspirować letnim klimatem i wakacjami. Efekty będzie można zobaczyć podczas pokazu już 23 maja.

Dua Lipa podczas Milano Fashion Week - Wiosna/Lato 2022

Dua Lipa tworzy kolekcję dla Versace
Fot. Vittorio Zunino Celotto/Getty Images
Dua Lipa tworzy kolekcję dla Versace
Fot. Vittorio Zunino Celotto/Getty Images

Trendy lato 2023 - nowa kolekcja letnia Versace x Dua Lipa

Zarówno piosenkarka, jak i projektantka wyraziły zachwyt nad współpracą. Donatella Versace przekazała, że wspólny proces projektowania zawsze był dla niej inspirujący. "Praca z Duą nad tą kolekcją była bardzo ekscytująca i uwielbiam energię, jaka jest między nami. Dua jest silna, odważna, wolna i  niesamowicie kreatywna. Lato to magiczny czas. Uchwycimy tę atmosferę i kolory tej pory roku podczas wyjątkowego, intymnego pokazu" - dodała Donatella.

Dua Lipa także przekazała kilka słów od siebie: "Stworzyłyśmy przez lata silną więź i jestem bardzo wdzięczna za wsparcie od niej i całego zespołu od samego początku mojej kariery. Współtworzenie tej kolekcji i urzeczywistnienie wszystkich moich letnich inspiracji było spełnieniem marzeń. Jestem z tego bardzo dumna i nie mogę doczekać się debiutu w Cannes".

 My również nie możemy doczekać się premiery!  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.