88-letnia Maggie Smith w kampanii Loewe
Fot. instagram @loewe
o tym się mówi!

88-letnia Maggie Smith w kampanii Loewe

Ikona kina wkracza do świata mody

Wiktoria Oskroba 30 października 2023 18:30
88-letnia Maggie Smith w kampanii Loewe
Fot. instagram @loewe

Angielska aktorka, Maggie Smith to już kultowa postać, której wyrazista rola profesor McGonagall z Harrego Pottera jest uwielbiana przez fanów na całym świecie. Teraz 88-latka znakomicie odnalazła się w nowej roli, stając się twarzą najnowszej kampanii luksusowej marki Loewe!

ZOBACZ TAKŻE: GET THE LOOK: noś koszulkę bez spodni jak Taylor Swift

Maggie Smith twarzą kampanii Loewe

Wybitna brytyjska aktorka od lat podziwiana jest szczególnie za role dostojnych arystokratek o dość surowym i sarkastycznym charakterze. Ostatnio znana przede wszystkim z takich postaci, jak hrabina Violet w „Downton Abbey” czy Diana w „Suicie Kalifornijskiej”. Teraz została się gwiazdą najnowszej kampanii domu mody Loewe wśród innych osobistości kina, takich jak: Dakota Fanning, Joshu O’Connor, Greta Lee, czy Mike Faist.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LOEWE (@loewe)

Najnowsza kampania Loewe na Wiosnę/Lato 2024

Wybór Maggie Smith jako jednej z twarzy kampanii na Wiosnę i Lato 2024 to świetny krok, biorąc pod uwagę fakt, że ideą domu mody było oddanie bogactwa inspiracji i oryginalnych wizji połączonych z zabawą. To jak magia, do której dochodzi jeszcze najwyższa jakość wykonania. Loewe pokazuje tym samym, że moda jest dla każdego - niezależnie od wieku. A Maggie Smith pozująca w eleganckim sztucznym futrze jest tego najlepszym przykładem.

CZYTAJ TEŻ: Najmodniejsze płaszcze przeciwdeszczowe na jesień 2023

Co sądzicie o najnowszej kampanii Loewe z udziałem brytyjskiej aktorki, Maggie Smith? Koniecznie zobaczcie wideo promocyjne kolekcji Loewe na Wiosnę/Lato 2024 z muzyką stworzoną przez polski duet: Mary Komasę oraz Antoniego Komasę-Łazarkiewicza!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LOEWE (@loewe)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.