Metamorfozy gwiazd mn
Fot. AKPA
Metamorfozy gwiazd

Największe metamorfozy gwiazd w 2022 roku

Kto zaskoczył najbardziej? 

Aleksandra Trendak 30 grudnia 2022 13:30
Metamorfozy gwiazd mn
Fot. AKPA

W 2022 roku mogliśmy zaobserwować wiele niezwykłych metamorfoz gwiazd. Niezwykłe fryzury, piękne kreacje lub nowe kolory włosów towarzyszyły nam na każdym kroku i mogliśmy bacznie obserwować piękne przemiany niezwykłych gwiazd. Ich zmiany wyglądu bardzo często inspirowały innych, z tego względu warto przypomnieć siedem, najbardziej spektakularnych zmian, które zdecydowanie zapadły nam w pamięć!  

ZOBACZ TEŻ: Kate Middleton vs Meghan Markle: która ma ładniejszy uśmiech? I czy to zasługa licówek?

Największe metamorfozy gwiazd w 2022 roku: Barbara Kurdej-Szatan 

Barbara Kurdej-Szatan to bardzo zdolna aktorka, która w tym roku postanowiła zmienić odrobinę swój wizerunek i postawiła na ostre cięcie włosów. Opisała to następująco: 

To było cudowne! Poczułam jakbym pozbyła się jakiegoś ciężaru. Nie wiem jak to wytłumaczyć😂 wiem, że to błahostka, ale ja całe swoje życie miałam długie włosy i po prostu stresowałam się:P dzięki za dopingowanie!❤️ zmiany są ok!   

Tym samym zainspirowała wiele kobiet, które wcześniej bało się dokonać tak mocnych zmian w swojej fryzurze, aby zaszaleć i spróbować czegoś nowego. 

Największe metamorfozy gwiazd w 2022 roku: Billie Eilish 

Historia fryzur Billie Eilish jest bardzo rozgległa. Jednak w 2022 roku przeszła ona przmianę i zaczęła stawiać na bardziej poważne fryzury oraz zrezygnowała z eksperymentów z kolorami. Swoje blond włosy postanowiła przefarbować na kruczoczarny kolor, który niezwykle jej pasuje i świetnie oddaje fakt, że artystka dorasta i z każdym rokiem staje się coraz dojrzalszą osobą nie tylko w muzyce, ale także w wyglądzie. 

Największe metamorfozy gwiazd w 2022 roku: Roma Gąsiorowska 

Roma Gąsiorowska jest jedną z najbardziej utalentowanych i znanych polskich aktorek, która w swojej pracy jest bardzo wierna swojej intuicji i wybiera tylko te projekty, z którym potem może być dumna. Można to też zobaczyć w jej wyglądzie, gdyż nie boi się odważnych stylizacji oraz fryzur. Jeszcze w styczniu tego roku aktorka zdecydowała się na ostre cięcie na pixi, które jej niezwykle pasuje! Tego typu fryzurą upodobniła się bardzo do Mii Farrow, a przyjaciele i fani nie szczędzili jej komplementów. 

Największe metamorfozy gwiazd w 2022 roku: Jessica Chastain 

Amerykańska aktorka, Jessica Chastain jest znana ze swoich pięknych i długich rudych włosów. Jednak na potrzeby filmu w tym roku zdecydowała się na bardzo mocną zmianę, gdyż przefarbowała je na jasny blond. Ta metamorfoza wyglądała na niej spektakularnie, gdyż idealnie podkreśliła jej delikatną i porcelanową skórę oraz wydobyła jej rysy twarzy w naturalny i śliczny sposób. Metamorfoza aktorki jest świetną inspiracją dla osób, które są już znudzone swoim kolorem i potrzebują drastycznej zmiany. 

Największe metamorfozy gwiazd w 2022 roku: Magdalena Cielecka 

Aktorka Magdalena Cielecka znana z serialu “Chyłka” także w tym roku przeszła dużą metamorfozę i postanowiła zmienić swoją klasyczną, blond fryzurę na zupełnie nową. Jej fryzura wyglądem bardzo przypomina Mię Farrow, gdyż zdecydowała się na mocne cięcie i przyciemnienie. Wielu fanów oceniło tą przemianę bardzo pozytywnie, gdyż świetnie podkreśla ona mocne rysy twarzy aktorki i odmładza ją o co najmniej kilka lat! 

Największe metamorfozy gwiazd w 2022 roku: Nicole Kidman 

Nicole Kidman to niezwykła aktorka, która jest znana ze swojej filigranowej figury i pięknych, długich, blond włosów. W tym roku jednak zaskoczyła fanów nie zmianą fryzury, lecz swoją sylwetką na okładce Perfect Magazine, na której prężyła muskuły. Udowodniła, że w wieku 55 lat można wciąż zachwycać sylwetką i niezwykle wyrzeźbionym ciałem. Wszystko za sprawą zdrowej diety, trybu życia oraz regularnych ćwiczeń, do których aktorka zachęca. Jeśli poszukujecie inspiracji i motywacji do ćwiczeń w nowym roku, powinniście zdecydowanie wciąż przykład od Nicole Kidman! 

Największe metamorfozy gwiazd w 2022 roku: Justyna Nagłowska 

Justyna Nagłowska zawsze słynęła ze swoich jasnych blond włosów, jednak w tym roku zdecydowała zmienić swoją grzeczną i zawsze idealnie ułożoną fryzurę z grzywką na bardziej odważną wersję. Na swoim Instagramie zaprezentowała swoją wiosenną metamorfozę, która zrobiła furorę! Postawiła na mocne cięcie w rokowym stylu z ciemniejszym odrostem, które było niezwykle modne w tym roku. Określiła tą zmianę jako: 

Lubię czuć tą adrenalinkę jak będzie, co poczuję. Czuję się super, chociaż parę dni będę się przyzwyczajać do nowej wersji siebie ❤️ 

Jest to świetna inspiracja na nową fryzurę w 2023 roku. 

Największe metamorfozy gwiazd w 2022 roku: Katarzyna Sokołowska 

Najsłynniejsza reżyserka pokazów mody w Polsce, czyli Katarzyna Sokołowska w tym roku nie tylko została mamą, ale także przeszła niezwykłą metamorfozę. Podczas finału Top Model zaprezentowała się w spektakularnej białej sukni i nowej fryzurze. Postawiła na ciemny kolor włosów zebranych w gładki, długi kucyk, co jest ogromną nowością, gdyż zawsze była znana z krótkich włosów. Podejrzewamy, że gwiazda nie przedłużyła włosów na stałe, ale pokazała jakie niezwykłe możliwości dają tego typu zabiegi, które w Polsce nie są jeszcze aż tak dobrze znane. 

Rok 2022 obfitował w niezwykłe metamorfozy gwiazd. Każda z nich wniosła do swojego wyglądu coś nowego, tym samym inspirując fanów do nie bania się zmian w swoim wyglądzie. Która przemiana podobała Wam się najbardziej?  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.