Kobieta z dzieckiem Hatchimals
Fot. Adobe Stock
PARTNER

Zabawka, którą pokocha każda mała księżniczka!

O takim prezencie marzyliśmy w dzieciństwie!

Artykuł sponsorowany 11 października 2018 14:02
Kobieta z dzieckiem Hatchimals
Fot. Adobe Stock

Marka SpinMaster od 2016 roku tworzy Hatchimals - wyjątkowe, interaktywne zabawki dla dzieci, które rozwijają ich emocje i uczucia. Duże jajko, w którym ukryty jest uroczy przyjaciel zdobyło popularność w wielu krajach świata. W 2017 roku zawitało na polski rynek i w ekspresowym tempie zyskało sympatię wielu rodzin. 

Edukacja przez zabawę

By wykluć swojego małego przyjaciela, dziecko musi okazać czułość, zainteresowanie i obdarzyć szczególną opieką to wyjątkowe jajko. Wyklucie się Hatchimals jest niepowtarzalnym doświadczeniem, które tworzy więź dziecka z zabawką. Ponadto, rozwija jego zdolność budowania relacji, empatii i okazywania uczuć wobec innych.

Hatchimals
Fot. Materiały PR

Podwójne szczęście

Od niedawna na rynku dostępna jest nowa wersja wyjątkowej zabawki, która pozwala wykluć dwa Hatchimals z jednego jajka. Urocze bliźnięta zostały ukryte w magicznym jajku o nakrapianej skorupce, które potrzebuje jeszcze więcej opieki. Aby usłyszeć spod skorupki zachwycające dźwięki, należy często się z nim bawić i przytulać, co wyzwala naprawdę wiele pozytywnych emocji. Przekonasz się, kiedy tylko Hatchimals zawita do twojego domu.

Hatchimals
Fot. Materiały PR

Co ciekawe, każdy z bliźniaków ma inną, wyjątkową osobowość. Jeden z nich uwielbia się poruszać i tańczyć, natomiast drugi powtarza usłyszane słowa. Ponadto, wspólnie tańczą, śpiewają, czy grają w gry - zachowują się zupełnie, jak prawdziwe rodzeństwo!

Niezwykła relacja

Wychowywanie ich odbywa się na trzech etapach rozwoju - niemowlę, małe dziecko i dziecko, zupełnie jak w przypadku naszych maluszków. Dzięki temu, zabawka fantastycznie edukuje całą rodzinę, pokazując jak ważne są troska i szczere okazywanie miłości.

Hatchimals
Fot. Materiały PR

Jeśli marzysz o tym, aby twoje dziecko zyskało prawdziwego, interaktywnego przyjaciela i przekonało się, jak ważne jest okazywanie uczuć podaruj mu Hatchimals. Taki prezent z pewnością mu się nie znudzi.


Materiał powstał we współpracy z marką SpinMaster, producentem Hatchimals.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.