Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Lionelo wspiera od pierwszych dni życia dziecka

Poznaj sprawdzone produkty!

Artykuł sponsorowany 16 listopada 2018 10:02
Fot. materiały prasowe

Wychowanie maluszka to ogromne wyzwanie, które wymaga wielkiego zaangażowania, poświęcenia i miłości. Nie ma bardziej odpowiedzialnej funkcji niż bycie rodzicem. Pamiętajmy, że dziecięce poznawanie świata również nie jest łatwe – pociecha bardzo chce z naturalną ciekawością wciąż dowiadywać się coraz więcej, potrzebuje jednak wsparcia oraz drogowskazów. Choć rodziców i maluszki różni perspektywa, mają wspólny, najpiękniejszy na świecie cel – szczery uśmiech dziecka. Lionelo doskonale o tym wie, dlatego wspiera rodziców i maluszki już od pierwszych dni życia.

W ofercie marki znajdują się sprawdzone, bezpieczne produkty, które dzięki swojej wielofunkcyjności rosną razem z dzieckiem i towarzyszą mu przez lata.

Poznajcie wyjątkowe produkty marki Lionelo

Julie

Designerski wózek, który nie tylko pięknie wygląda, ale jest również bardzo lekki i wygodny. Dzięki składaniu do kompaktowych rozmiarów idealnie sprawdzi się w podróży. Możecie go kupić już za 499 złotych.

Fot. materiały prasowe

Koen

Wysokie krzesełko do karmienia, które łatwo zmienia się w zwykłe krzesło. Rośnie razem z dzieckiem! Krzesełko dostępne jest w cenie 249 złotych.

Fot. materiały prasowe

Nebi

To uwielbiany przez dzieci inhalator o przyjaznym kształcie. Nebi pomoże w problemach z oddychaniem. Inhalator za jedyne 99 złotych!

Fot. materiały prasowe

Babyline 5.1

Niania elektroniczna wyposażona w 2 kamery, co pozwala na pełną kontrolę dziecka. Oprócz możliwości zdalnej rozmowy z maluszkiem niania mierzy temperaturę w pokoju i odgrywa kołysanki. Niania Babyline 5.1 kosztuje 399 złotych.

Fot. materiały prasowe

Casper

Drewniany rowerek biegowy, który przygotuje maluszka do jazdy na klasycznym rowerze. Dzięki tablicy z przodu dziecko może samo kreatywnie ozdobić swój pojazd. Specjalnie zaprojektowane malowanie sprawia, że Casper wyróżnia się modnym designem. Ten rowerek możecie kupić za 119 złotych.

Fot. materiały prasowe

Produkty Lionelo objęte są rozbudowanym pakietem usług gwarancyjnych Lionelo Assistance, który jest w pełni darmowy. Pakiet składa się z naprawy door-to-door, produktu zastępczego na czas naprawy oraz wydłużonej gwarancji. Więcej szczegółów znajduje się na stronie producenta.

Warto dodać, że Lionelo jest nie tylko producentem artykułów dziecięcych, ale również organizatorem akcji #maluszekwpodróży. Akcja ma na celu zebranie i udostępnienie kompleksowej wiedzy na temat bezpieczeństwa podczas podróży z dziećmi – od przygotowań, przez porady zdrowotne, po aspekty prawne. 

Materiał powstał we współpracy z marką Lionelo

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.