Po kim Helenka otrzymała imię?

Monika Katarzyna Krupska 1 października 2018 15:00

W ubiegłym tygodniu Olga Frycz po raz pierwszy została mamą! Aktorka wraz z partnerem Grzegorzem Sobieszkiem na świecie przywitała córeczkę. O narodzinach dziewczynki media dowiedziały się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie wygadała się przyjaciółka pary, Joanna Jędrzejczyk. Chwilę później radosną nowinę przekazała również Olga. „Jestem wdzięczna, szczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia”, napisała szczęśliwa aktorka. 

Jak ma na imię córka Olgi Frycz? 

31-latka po urodzeniu dziecka nie zrezygnowała z social mediów. Frycz z chęcią dzieli się z fanami swoimi przeżyciami. Jeszcze w czasie ciąży założyła nawet drugie konto na Instagramie dotyczące wyłącznie macierzyństwu. Kilka dni po porodzie pokazała zdjęcia z pierwszego spaceru, a także dziewczynkę w objęciach taty.

Jak nazywa się pociecha Frycz i Sobieszka?  „Minęły dopiero 3 dni, a ja już wiem, że życie mam wywrócone do góry nogami. Helena. Jak moja babcia”, podpisał zdjęcie Grzegorz. I pokazał kilka uroczych zdjęć, w tym jedno Helenki z dziadkiem! Dodał jeszcze, że ubiegły tydzień był bardzo szalony: „szpitale, papiery, formalności, fotelik co go pierwszy raz montowałem w furze, wizyty babci i dziadków”, stąd nie odpisuje na wiadomości. 

Zobaczcie urocze zdjęcia Helenki w naszej galerii. Rodzicom jeszcze raz gratulujemy! 

1/5
Jan Frycz, dziecko Olga Frycz, Helena Sobieszek
Copyright @instagram@xgriszkax
1/5

Mała Helenka z dziadkiem 

2/5
dziecko Olga Frycz, Helena Sobieszek
Copyright @instagram@xgriszkax
2/5

Dziewczynka otrzymała imię po babci partnera Olgi, Grzegorza 

3/5
Grzegorz Sobieszek
Copyright @instagram@toja_mama
3/5

„Jeden z piękniejszych widoków jaki na oczy widziałam”, podpisała zdjęcie Olga. 

4/5
Olga Frycz
Copyright @instagram@tojafrycz
4/5

Gdy Helenka podrośnie ma dostać w prezencie lalkę, którą bawiła się Olga 

5/5
olga frycz
Copyright @instagram@toja_mama
5/5

Pierwszy spacer Helenki

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.