Chłopiec czy dziewczynka?

Monika Katarzyna Krupska 27 września 2018 09:05

Olga Frycz właśnie dołączyła do grona mam! Aktorka niespełna dobę temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Informację do mediów przekazała jej przyjaciółka Joanna Jędrzejczyk. Jak nazywa się maleństwo? 

Olga Frycz urodziła 

Na początku kwietnia Olga Frycz podzieliła się z fanami radosną nowiną. 31-latka ogłosiła, że lada moment zostanie mamą. Zrobiła to w ciekawy sposób, pozując do sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue. „Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować”, napisała później na swoim Instagramie. 

Aktorka do samego końca nie chciała zdradzać, kiedy na świat przyjdzie jej dziecko. Ale kilka tygodni temu wyznała, że wraz z partnerem Grzegorzem Sobieszkiem oczekują... dziewczynki! Dziecko pary już jest na świecie. A szczęśliwą nowinę przekazała przyjaciółka pary, Joanna Jędrzejczyk. 

„Olga, Grzesiu gratuluje wam malej dziecinki. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka. Buziaczki. Dziękuję za zdjęcia. Cudowne maleństwo”, powiedziała zawodniczka boksu na swoim Instagramie. Nie zdradziła niestety imienia dziecka. A młodzi rodzice również nie uchylili jeszcze rąbka tajemnicy. 

My również przyłączamy się do gratulacji!  

1/6
Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek
Copyright @Instagram/@tojafrycz
1/6

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek spotykają się od dłuższego czasu. Grzegorz jest byłym zawodnikiem i trenerem  sztuk walki, współwłaścicielem Academia Gorila. 

2/6
Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek
Copyright @Instagram/@tojafrycz
2/6

Czym ją ujął? „Grzegorz jest silny, uczciwy, pracowity. Daje mi poczucie bezpieczeństwa, czego, co dzisiaj już wiem, potrzebowałam najbardziej”, zdradziła w jednym z wywiadów.
 

3/6
Olga Frycz
Copyright @instagram@tojafrycz
3/6

Para w kwietniu tego roku podzieliła się z fanami szczęśliwą wiadomością, mianowicie, że zostanie rodzicami 

4/6
Olga Frycz
Copyright @instagram@tojafrycz
4/6

Aktorka na miesiąc przed porodem zdradziła, że spodziewa się dziewczynki! 

5/6
Olga Frycz
Copyright @instagram@tojafrycz
5/6

Dziewczynka przyszła na świat w drugiej połowie września. Nie wiadomo jeszcze, jak ma na imię 

6/6
Olga Frycz
Copyright @instagram@tojafrycz
6/6

Rodzicom bardzo gratulujemy! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.