Dobry pomysł?

Monika Katarzyna Krupska 6 września 2018 07:30

W najbliższym czasie Olga Frycz po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka kilka tygodni temu podzliła się z fanami radosną nowiną, mianowicie urodzi córeczkę. 31-latka dla dziewczynki ma już przyszykowany prezent. Nie jest on nowy, jednak naprawdę bardzo wyjątkowy. 

Co dostanie córka Olgi Frycz?

Olga Frycz prawie, jak każda dziewczynka w dzieciństwie bawiła się lalkami. Gdy miała cztery lata marzyła o nowej Barbie, o którą poprosiła ojca. Jan Frycz w związku ze zobowiązaniami zawodowymi często wyjeżdżał za granicę, co za tym idzie miał dostęp do wielu dóbr, których w kraju u nas nie było. Kupno nowej Barbie nie było dla niego problemem, jednak gdy Olga poprosiła o nową zabawkę, aktor postanowił nieco zmienić jej prośbę.

„Tamtym razem zamiast kolejnej Barbie postanowił przywieźć mi dużą czarną lalę, która była rozmiarów mojego najmłodszego brata Wojtka”, napisała na Instagramie aktorka i pokazała zdjęcie z czarnoskórą lalką. I dodała, że choć z początku na zabawkę nie zareagowała bardzo entuzjastycznie, to szybko ją pokochała. „To była już na zawsze moja ukochana lala. Smarowałam jej pupę sudokremem, zakładałam pampersy, ubierałam śpioszki po moich braciach i kąpałam w wannie”, dodała. 

Czarnoskóra lalka miała za zadanie wytłumaczyć Oldze, że na całym świecie żyją dzieci o różnych kolorach skóry. „Teraz już wiem, że prezent od taty miał pełnić funkcje edukacyjną i jestem przekonana, że właśnie dlatego jakakolwiek oddmienność nie robiła na mnie, jako na dziecku żadnego wrażenia. Dziś lala siedzi czyściutka w szafie i czeka... a ja czekam wraz z nią na moment, w którym podarujemy ją naszej córce”, napisała. I dodała, że chciałaby aby zabawka nauczyła córke tolerancji. 

Nam pomysł prezentu bardzo przypadł do gustu! A wy co myślicie o takiej zabawce? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.  

1/5
Olga Frycz
Copyright @instagram@tojafrycz
1/5

Olga Frycz pragnie córce podarować czarną lalkę 

2/5
Olga Frycz
Copyright @instagram@tojafrycz
2/5

Zabawka ma nauczyć dziecko tolerancji 

3/5
Olga Frycz
Copyright @instagram@tojafrycz
3/5

Czarną lalkę Olga dostała od swojego ojca 

4/5
Olga Frycz
Copyright @instagram@tojafrycz
4/5

„Teraz już wiem, że prezent od taty miał pełnić funkcje edukacyjną i jestem przekonana, że właśnie dlatego jakakolwiek oddmienność nie robiła na mnie, jako na dziecku żadnego wrażenia”, napisała aktorka na Instagramie 

5/5
Olga Frycz
Copyright @instagram@tojafrycz
5/5

Nam prezent się bardzo podoba! A wam? 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.