MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

5 miesięcy temu urodziła dziecko. Dziś Marina Łuczenko-Szczęsna w bikini wygląda obłędnie! 

Brak makijażu też jej służy

Rafał Kowalski 14 grudnia 2018 13:31
MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Czas narodzin dziecka to dla kobiet czas wielkiej radości, ale też dużej presji. Wiele mam dwoi się i troi, by wyglądać perfekcyjnie po ciąży. Z podobnym problemem zmagała się Marina Łuczenko-Szczęsna, która w lipcu urodziła synka Liama. Piosenkarka dostała jednak prezent od natury i prawdopodobnie nie musiała zbyt wiele robić, by wyglądać perfekcyjnie.

Figura Mariny po ciąży

Od kilkunastu godzin wokalistka zbiera kolejne komplementy od swoich wielbicieli. Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała bowiem na swoim profilu dwie rzeczy, które zachwyciły internautów. Pierwsza z nich to zdjęcie z synkiem wykonane w basenie. Widać na nim idealnie płaski brzuch i świetnie wyrzeźbione ciało gwiazdy. Druga sprawa to brak makijażu. Musimy przyznać, że Marina mogłaby wcale się nie malować, a i tak nikt nie przeszedłby obok niej obojętnie.

Piosenkarka zachęciła pod postem swoje fanki do tego, by pokochały siebie w wersji naturalnej. Zwróciła też uwagę, że przez popularność Instagrama wpadliśmy w pułapkę fałszywej perfekcyjności. „Mimo tego, że nie uzewnętrzniam się specjalnie z moją prywatną przestrzenią to chciałam żebyście wiedziały, że jestem normalną laską, która też miewa gorsze dni, która na co dzień się nie maluje i nie pindrzy przed lustrem i której też nie wszystko „wychodzi”. Wkurza mnie ten „perfekcyjny wirtualny świat”, gdzie wszyscy mają takie „aktywne” ciekawe życie, pokazując swoją przefiltrowaną wyreżyserowaną rzeczywistość. Tutaj macie mnie bez filtra, bez makijażu, bez sztucznych rzęs ,bez zrobionych brwi czy doczepianych włosów w zmechaconej piżamie w super wypasionym koczku”, czytamy w sieci.

Mamy nadzieję, że wiele pań weźmie sobie do serca słowa Mariny. Naturalność jest ekstra!  

Marina Łuczenko-Szczęsna bez makijażu
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?