O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Włosi zachwyceni polską piosenkarką. MaRina w rankingu najpiękniejszych WAG's!

„Piękność, dla której można stracić głowę”

Gabriela Czernecka 10 grudnia 2018 16:59

MaRina, żona Wojciecha Szczęsnego, została właśnie okrzyknięta przez włoskich dziennikarzy jedną z najpiękniejszych WAG's spośród partnerek piłkarzy drużyn Juventusu Turyn a Interu Mediolan. Właśnie w ten  kreatywny sposób włoski dziennik sportowy La Gazzetta Dello Sport zapowiedział mecz tych dwóch drużyn. W ich zestawieniu MaRina znalazła się na drugim miejscu! Kto jeszcze znalazł się w rankingu i w jaki sposób oceniono polską piosenkarkę? Zobaczcie sami! 

MaRina najpiękniejszą WAG's według włoskiego dziennika sportowego

Największy włoski dziennik sportowy La Gazzetta Dello Sport w dość nietypowy sposób postanowił zapowiedzieć mecz Juventusu Turyn, w którym gra Wojciech Szczęsny, a Interem Mediolan. Magazyn stworzył zestawienie pięciu najpiękniejszych żon i partnerek piłkarzy obu tych drużyn. Na pierwszym miejscu znalazła się Daniela Machado (partnerka Joao Cancelo). W rankingu pojawiły się także: Luisa Ramos (żona Douglasa Costy), Oriana Sabatini (partnerka Paulo Dybali) oraz Maria Cataleya (dziewczyna Emre Cana), a także.. MaRina Łuczenko-Szczęsna (żona Wojciecha Szczęsnego), która zasłużyła na zaszczytne drugie miejsce! 

Włosi w zachwytach rozpisują się nad polską piosenkarką. „Odurzająca piękność, dla której wszyscy mogą stracić głowę”, czytamy. Faktycznie, MaRina zachwyca urodą i nienaganną figurą. Żoną Wojciecha Szczęsnego została w maju 2016 roku, a w czerwcu tego roku po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawił się jej synek, Liam. 

Już zaledwie kilka tygodni po porodzie zachwycała swoją sylwetką. Artystka dba jednak o to, by jej nazwisko nie było kojarzone tylko z mężem. W listopadzie ubiegłego roku wypuściła swój drugi album On My Way, a w tym roku mieliśmy okazję usłyszeć ją w jednej z piosenek filmu Mała stopa. Internautów zachwyca także swoim wyczuciem stylu. W jej szafie przeważają jeansy, bluzy, torebki oraz wygodne buty. „Najfajniej żeby było i modnie i wygodnie, ale na co dzień zdecydowanie wybieram wygodę”, mówiła w rozmowie z nami.

Gratulujemy MaRinie takiego sukcesu i życzymy kolejnych!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?