Nowa kolekcja Simple
Fot. Viva
VIVA! Tylko u nas

Siła kobiecości w świątecznej odsłonie marki Simple – zobacz zdjęcia z wyjątkowej sesji Simple Holidays

Zwykle ich nie widzimy – bo zwykle stworzone przez nich ubrania oglądamy na modelkach. Tym razem jednak wyjątkowe twórczynie marki Simple CP same stanęły przed obiektywem – i udowodniły, że nie trzeba być modelką, by wyglądać pięknie!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 4 grudnia 2017 14:42
Nowa kolekcja Simple
Fot. Viva

 

Sześć utalentowanych kobiet, stojących za sukcesem marki Simple CP, na klimatycznych zdjęciach autorstwa Aldony Karczmarczyk zaprezentowało trendy na zbliżający się okres świąt.

 

Każda z 6 bohaterek kampanii Simple Holidays zajmuje w firmie Simple CP inne stanowisko.

 

Jagoda Piekarska to główna projektantka. Z Simple CP jest związana od wielu lat, a od kwietnia 2017 pełni rolę głównego projektanta i wraz ze swoim zespołem projektowym tworzy kolekcje zgodne z DNA marki.

 

Katarzyna Gołaszewska pełni stanowisko konstruktora odzieży. To właśnie ona odpowiada za prawidłowe konstrukcje ubrań, które trafiają do kolekcji.

 

Olga Roth – główny visual merchandiser i stylistka marki. Dzięki jej pomysłom wystawy w salonach Simple CP wyglądają tak pięknie. Zajmuje się także stylizacjami top modelek podczas kampanii wizerunkowych oraz sesji e-commerce.

 

Sophie Kobus jest managerem w dziale prawnym. To jej opinia jest ostateczna, jeśli chodzi o administrację i prawne aspekty funkcjonowania marki.

 

Małgorzata Dorczuk – area manager. Z Simple CP współpracuje już od kilkunastu lat, opiekując się częścią salonów marki w Polsce i dbając o ich prawidłowe funkcjonowanie.

 

Magdalena Ignar jest dyrektorem ds. organizacyjnych. Dba o wszystkie zachodzące w firmie procesy, a do tego jest odpowiedzialna za nadzór nad wprowadzaniem kolekcji.

 

Scenografię do sesji stanowiły kolorowe tkaniny, m.in. atłas w odcieniach chłodnego błękitu i pastelowego różu. Wszystkie stylizacje zostały zaprezentowane w blokach kolorystycznych – piaskowym beżu, czerni połączonej ze złotem, różnych odcieniach błękitu i kobaltu, a także srebra, czerwieni i winnego bordo.

 

Poznaj produkty marki Simple CP 

 

Nowa kolekcja Simple
Fot. Viva

 

Nowa kolekcja Simple
Fot. Viva

 

Nowa kolekcja Simple
Fot. Viva

 

Nowa kolekcja Simple

 

Nowa kolekcja Simple
Fot. Viva

 

Nowa kolekcja Simple
Fot. Viva

 

Nowa kolekcja Simple
Fot. Viva

 

Nowa kolekcja Simple
Fot. Viva

 

Dzięki różnorodności kobiet, które wzięły udział w sesji, udało się pokazać wielowymiarowe oblicze marki i po raz kolejny udowodnić, że Simple CP to kobiecość, siła, prostota i autentyczność.

 

Modelki: Magda Ignar, Jagoda Piekarska, Olga Roth, Sophie Kobus, Małgorzata Dorczuk, Kasia Gołaszewska / Simple CP
Zdjęcia: Aldona Karczmarczyk / Van Dorsen Artists
Stylizacja: Olga Roth/ Simple CP
Włosy: Emil Zed / Van Dorsen Artists
Makijaż: Patrycja Dobrzeniecka
Produkcja i koncepcja artystyczna: Damian Adamski / Simple CP

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.