URODZINY GWIAZD

Jeden z najsympatyczniejszych polskich aktorów... Cezary Żak kończy dziś 60 lat!

Zobacz, jak pozował z żoną w sesji do VIVY!

Piotr Wojtasik 22 sierpnia 2021 07:01

Cezary Żak obchodzi dzisiaj 60. urodziny! Mimo, że ma na swoim koncie dziesiątki ról, publiczność kocha go najbardziej za postacie z ulubionych seriali – Ranczo i Miodowe lata. Tylko VIVIE! aktor pokazał swoje romantyczne wcielenie i pozował razem z ukochaną żoną, z którą jest już 36 lat!

Zobacz: Katarzyna i Cezary Żakowie są razem już od 36 lat. Oto historia ich miłości! Są świetnym duetem zarówno prywatnie, jak i zawodowo

W ich związku bywały kryzysy, ale każdy pokonali bez trudu. „My nie lubimy mówić o uczuciach, używać wielkich słów. Zwłaszcza w gazetach. Ale powiem ci, że jak widzę starszych ludzi, którzy idąc ulicą, trzymają się za ręce, to mnie rozczula. Pytasz: miłość, przyzwyczajenie – po prostu jesteśmy razem i jest nam dobrze. Po tylu latach lubimy ze sobą rozmawiać i nie nudzimy się”, mówił Cezary Żak w wywiadzie VIVY!.

Elegancka restauracja, retro samochód, wytworne ubrania i klimat jak z dawnych lat. Zapraszamy na film z sesji zdjęciowej Katarzyny i Cezarego Żaków.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.