Weronika Rosati na okładce VIVY!
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Tylko u nas

„Wolę być szczęśliwa, niż robić karierę”. Weronika Rosati na okładce nowej VIVY! Zostanie już w Polsce?

J G 13 lipca 2016 10:23
Weronika Rosati na okładce VIVY!
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Weronika Rosati jest bohaterką okładkowej sesji nowej lipcowej VIVY!  Aktorka miała świetny sezon w Stanach: zagrała z Nicolasem Cage’em w „USS Indianapolis: Men of Courage”, pojawiła się w dwóch serialach. Mimo to  zdecydowała się na powrót do Polski. Dlaczego? - Mój dom jest tam, gdzie jesteśmy my - mówi. O tym, jak znaleźć w życiu spokój, kiedy praca jest czymś więcej niż pasją i jak ją pogodzić z życiem prywatnym, Weronika Rosati opowiada Beacie Nowickiej. Zobaczcie wideo, które nakręciliśmy specjalnie dla Was - tak powstawała okładka VIVY! i sesja do wywiadu z aktorką.

 

Co znajdziecie w lipcowej VIVIE!

Jacek Borkowski opowiada, co mu daje siłę po nagłej śmierci ukochanej żony Magdy. A jego wspaniałe dzieciaki zdradzają nam, jaki jest tata na co dzień.  Mariola Bojarska-Ferenc o swojej pasji, stylu blaskach i cieniach życia kobiety 50+. Historia zdradzonej i porzuconej Athiny Onassis - dlaczego dziedziczka fortuny Onassisów powtarza los kobiet z jej rodziny. Bohaterami rubryki niezwykłe historie miłosne są tym razem Elżbieta Dzikowska i Tony Halik. A pisząc o kultowych filmach, podążamy śladami Brigitte Bardot z „I Bóg stworzył kobietę”. Nowa VIVA! w kioskach już od 14 lipca!

 

Polecamy także: Chcesz wyglądać jak Karolina Szostak na okładce VIVY? Nic prostszego. Szczegóły na filmie!

 

Weronika Rosati na okładce VIVY! 14/2016.

Weronika Rosati na okładce VIVY
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?