Weronika Rosati na okładce VIVY!
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Tylko u nas

„Wolę być szczęśliwa, niż robić karierę”. Weronika Rosati na okładce nowej VIVY! Zostanie już w Polsce?

J G 13 lipca 2016 10:23
Weronika Rosati na okładce VIVY!
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Weronika Rosati jest bohaterką okładkowej sesji nowej lipcowej VIVY!  Aktorka miała świetny sezon w Stanach: zagrała z Nicolasem Cage’em w „USS Indianapolis: Men of Courage”, pojawiła się w dwóch serialach. Mimo to  zdecydowała się na powrót do Polski. Dlaczego? - Mój dom jest tam, gdzie jesteśmy my - mówi. O tym, jak znaleźć w życiu spokój, kiedy praca jest czymś więcej niż pasją i jak ją pogodzić z życiem prywatnym, Weronika Rosati opowiada Beacie Nowickiej. Zobaczcie wideo, które nakręciliśmy specjalnie dla Was - tak powstawała okładka VIVY! i sesja do wywiadu z aktorką.

 

Co znajdziecie w lipcowej VIVIE!

Jacek Borkowski opowiada, co mu daje siłę po nagłej śmierci ukochanej żony Magdy. A jego wspaniałe dzieciaki zdradzają nam, jaki jest tata na co dzień.  Mariola Bojarska-Ferenc o swojej pasji, stylu blaskach i cieniach życia kobiety 50+. Historia zdradzonej i porzuconej Athiny Onassis - dlaczego dziedziczka fortuny Onassisów powtarza los kobiet z jej rodziny. Bohaterami rubryki niezwykłe historie miłosne są tym razem Elżbieta Dzikowska i Tony Halik. A pisząc o kultowych filmach, podążamy śladami Brigitte Bardot z „I Bóg stworzył kobietę”. Nowa VIVA! w kioskach już od 14 lipca!

 

Polecamy także: Chcesz wyglądać jak Karolina Szostak na okładce VIVY? Nic prostszego. Szczegóły na filmie!

 

Weronika Rosati na okładce VIVY! 14/2016.

Weronika Rosati na okładce VIVY
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.