3 / 7
Copyright @Marta Wojtal

– A przestałaś być menedżerem, bo to nie wyszło?
Maja Sablewska: Wyszło, to była moja świadoma decyzja. Nie chciałam dalej być kimś, kim nie jestem, a musiałabym, żeby się utrzymać w tym fachu. Być taką zołzą, osobą, która idzie do celu po trupach. Pamiętam, że kiedy pracowałam w „X Factorze”, słyszałam takie opinie na swój temat i pomyślałam: Jak to jest możliwe…?


– Ale Ty w „X Factorze” byłaś tą dobrą…
Maja Sablewska: No właśnie. Tylko to nie wystarczyło. Tam trzeba było jeszcze robić show. A ja nie do końca to potrafiłam.


– A teraz potrafisz.
Maja Sablewska: Tak?


– No tak, w końcu Twój program ma już siódmą edycję.
Maja Sablewska: Tak, ale mój program opiera się na absolutnej prawdzie. Scenariusz pisze życie. Jedna z uczestniczek powiedziała, że jak dowiedziała się, że zakwalifikowała się do programu, czuła się, jakby wygrała w totka. Nie ma dla mnie lepszego komplementu. Bo moment, kiedy przestałam pracować w „X Factorze”, był dla mnie bardzo ciężki, nagle się okazało, że…


– …że się nie sprawdziłaś?
Maja Sablewska: Sprawdziłam się. Wyniki oglądalności mówią same za siebie. Tylko chyba nie odnalazłam się w tym kółku wzajemnej adoracji. Nigdy nie zapomnę, jak w luźnej rozmowie z Czesławem i Kubą powiedziałam, że w tym programie trzeba mieć jaja, a Czesław na to: „No, największe to masz ty”. I wtedy poczułam, że oni mnie nie lubią. Trochę mnie to zabolało.

 

Polecamy też: „Jak zostać panem metr sześćdziesiąt dziewięć uwielbianym przez kobiety” - zdradza Czesław Mozil

 

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.