Kora i Kamil Sipowicz w VIVIE!
Fot. Bartek Wieczorek
Nowy numer

Kora: „Teraz leczy mnie też Roztocze”. Tam wraca do zdrowia. Artystka i jej ukochany mąż na okładce VIVY!

J G 27 lipca 2016 12:45
Kora i Kamil Sipowicz w VIVIE!
Fot. Bartek Wieczorek

Kamil Sipowicz: „Tylko ja byłem od początku święcie przekonany, że Kora z tego wyjdzie. Ani razu nie pomyślałem, że może być inaczej”. Kora: „Teraz  leczy mnie też Roztocze. Dla miejscowych często to jest niepojęte, że ktoś nie chce blichtru wielkiego świata, do którego oni wszyscy tęsknią”. W magicznym miejscu na końcu świata znaleźli spokój i klimat do tego, by znów tworzyć i budować swoją miłość. Kora wraca do zdrowia i maluje. Kamil pisze książki i załatwia codzienne sprawy. O swoim życiu na Roztoczu po raz pierwszy opowiedzieli Beacie Nowickiej w nowym numerze VIVY! - do kupienia  28 lipca! A już teraz zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z naszej wizyty u Kory i Kamila.

 

Polecamy także: „Jestem spokojniejsza, ale w sposób bardziej niebezpieczny”. Wszystkie twarze Kory!

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! 15/2016

Maja Sablewska o pokonywaniu kompleksów, pogoni za marzeniami i ubieraniu Polek. Michał Figurski w przejmującej rozmowie o chorobie, rozwodzie, utracie pracy i powrocie dożycia. „Powrót do zdrowia liczy się w latach. Jestem wdzięczny losowi” - przedsmak tej rozmowy - w naszym materiale wideo. Bohaterami cyklu Niezwykłe historie miłosne są Krystyna Cierniak-Morgenstern i Janusz Morgenstern. A śladami kultowych filmów tym razem podążamy za Thelmą i Louise. VIVA! radzi także, co zabrać w stylowa podróż na koniec świata oraz zdradza, jakie fryzury i makijaże są trendy tego lata.

 

VIVA! 15/2016 w kioskach od 28 lipca.

Kora i Kamil Sipowicz
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

 

 

 

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.