NOWY NUMER

Barbara Kurdej-Szatan kończy dziś 32 lata! Gdzie była na pierwszej randce z mężem? EKSKLUZYWNE VIDEO

Sabina Zięba 22 sierpnia 2017 08:00

Barbara Kurdej-Szatan od wielu lat jest w szczęśliwym związku. Z mężem, Rafałem Szatanem, poznała się dzięki muzyce, a dokładnie podczas realizacji musicalu "Hair". Przez to, że ona pochodzi z Opola, a on z Lublina, kontakt im się urwał. Odnowili znajomość na jednym z portali społecznościowych i postanowili się spotkać. Gdzie byli na pierwszej randce? Zdradzili to w naszym wideo! Od początku ich relacja była intensywna. Zaręczyli się już po pięciu miesiącach. Barbara powiedziała nam: "Czułam, że to jest to. Że nie ma co się zastanawiać. Oboje dojrzewaliśmy do poważnego związku. Do założenia rodziny. Czasami lepiej szybciej, niż ciągnąć latami".

Polecamy też: „Byłam w szoku. Zaczęłam płakać”. Barbara Kurdej-Szatan mówi o swojej chorobie. EKSKLUZYWNE VIDEO

Oboje również pochodzą z artystycznych rodzin. Mama aktorki to dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, a później Filharmonii Opolskiej. Tata projektuje instalacje artystyczne. Natomiast mama Rafała ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu, jego tata gra na gitarze, a siostra śpiewa w chórze. Wydaje się, że ich przyszłość była przesądzona. Jak zaczęły się kariery pary? Czy zazdroszczą sobie ról? Planują kolejnego potomka? Co łączy Rafała z Zackiem Efronem? Tylko u nas dowiecie się ciekawostek z ich życia.

Polecamy też: Gdzie Barbara Kurdej-Szatan po raz pierwszy powiedziała „tak” partnerowi? EKSKLUZYWNE VIDEO

Cały wywiad z Barbarą Kurdej-Szatan i jej mężem, Rafałem, mogliście przeczytać w VIVIE!

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017, VIVA! 8/2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?