NOWY NUMER

Barbara Kurdej-Szatan kończy dziś 32 lata! Gdzie była na pierwszej randce z mężem? EKSKLUZYWNE VIDEO

Sabina Zięba 22 sierpnia 2017 08:00

Barbara Kurdej-Szatan od wielu lat jest w szczęśliwym związku. Z mężem, Rafałem Szatanem, poznała się dzięki muzyce, a dokładnie podczas realizacji musicalu "Hair". Przez to, że ona pochodzi z Opola, a on z Lublina, kontakt im się urwał. Odnowili znajomość na jednym z portali społecznościowych i postanowili się spotkać. Gdzie byli na pierwszej randce? Zdradzili to w naszym wideo! Od początku ich relacja była intensywna. Zaręczyli się już po pięciu miesiącach. Barbara powiedziała nam: "Czułam, że to jest to. Że nie ma co się zastanawiać. Oboje dojrzewaliśmy do poważnego związku. Do założenia rodziny. Czasami lepiej szybciej, niż ciągnąć latami".

Polecamy też: „Byłam w szoku. Zaczęłam płakać”. Barbara Kurdej-Szatan mówi o swojej chorobie. EKSKLUZYWNE VIDEO

Oboje również pochodzą z artystycznych rodzin. Mama aktorki to dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, a później Filharmonii Opolskiej. Tata projektuje instalacje artystyczne. Natomiast mama Rafała ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu, jego tata gra na gitarze, a siostra śpiewa w chórze. Wydaje się, że ich przyszłość była przesądzona. Jak zaczęły się kariery pary? Czy zazdroszczą sobie ról? Planują kolejnego potomka? Co łączy Rafała z Zackiem Efronem? Tylko u nas dowiecie się ciekawostek z ich życia.

Polecamy też: Gdzie Barbara Kurdej-Szatan po raz pierwszy powiedziała „tak” partnerowi? EKSKLUZYWNE VIDEO

Cały wywiad z Barbarą Kurdej-Szatan i jej mężem, Rafałem, mogliście przeczytać w VIVIE!

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017, VIVA! 8/2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.