Przypominamy najpiękniejsze sesje zakochanych

Katarzyna Piątkowska 9 lutego 2023 12:19

Przez lata na łamach VIVY! gościliśmy wiele zakochanych par. O miłości, szczęściu we dwoje, ślubach, weselach, narodzinach dzieci opowiadali nam Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Joanna Przetakiewicz–Roojens i Rinke Roojens, Lenka i Jan Klimentowie, Marina i Wojciech Szczęśni, Maria Sadowska i Adrian Łabanowski, Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis, Małgorzata Rozenek–Majdan i Radosław Majdan, Justyna Szyc–Nagłowska i Borys Szyc, Anna i Robert Lewandowscy, Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr. Oto najpiękniejsze polskie pary w naszych sesjach!

1/10
Lenka i Jan Klimentowie
Copyright @Krzysztof Opaliński
1/10

Są razem od 14 lat, pobrali się w 2016 roku. W ich relacji nie brakowało wzlotów i upadków. Postanowili jednak zawalczyć o łączące ich uczucie. 1 grudnia 2022 roku na świat przyszedł ich długo wyczekiwany synek Cristian. I na nowo poukładał całe ich życie.

2/10
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Copyright @Marlena Bielińska/Move
2/10

„Nie lubię określenia: miłość
 od pierwszego wejrzenia, ale na pewno był to rodzaj zauroczenia od pierwszego wejrzenia”, wspomina Maciej ich pierwsze spotkanie. To zauroczenie trwa już 22 lata. Ich receptą na szczęście jest dystans do siebie i poczucie humoru.

3/10
Justyna Szyc–Nagłowska i Borys Szyc
Copyright @Marlena Bielińska/Move
3/10

Są zaprzeczeniem teorii, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Oni wykorzystali drugą szansę. Wychowują córki z poprzednich związków i synka Henia. Mimo natłoku zajęć przyjanmniej raz w miesiącu chodzą na randki.
 

4/10
Marina i Wojciech Szczęśni
Copyright @Bartek Wieczorek/Visual Crafters
4/10

Na pierwsze spotkanie Marina zgodziła się tylko dlatego, by poprosić Wojciecha, żeby... nie pisał już do niej SMS-ów. Dwa lata później się zaręczyli, a w tym roku będą świętować 7. rocznicę ślubu.

5/10
Anna i Robert Lewandowscy
Copyright @Zuza Krajewska
5/10

Miłość i rodzina są dla nich najważniejsze. PPara, która poznała się w 2007 roku na obozie sportowym na Mazurach wiedzie dzisiaj szczęśliwe życie w Barcelonie.

6/10
Maria Sadowska i Adrian Łabanowski
Copyright @Łukasz Kuś
6/10

Ona, wokalistka, reżyserka i scenarzystka, od dzieciństwa jest częścią show-biznesu. On, muzyk reggae, malarz, młodszy od niej o 10 lat, wychował się w niewielkiej miejscowości. Są parą od 16 lat. „Stworzyliśmy dom, który jest połączeniem naszych dwóch zupełnie różnych światów”, mówi Maria

7/10
Joanna Przetakiewicz–Roojens i Rinke Roojens
Copyright @Mateusz Stankiewicz/Same Same
7/10

Na pierwszą randkę umówili się 14 grudnia 2017 roku. Trzy lata później powiedzieli sobie „tak” i bawili się na swoim romantycznym greckim weselu. Udowodnili, że na miłość nigdy nie jest za późno.

8/10
Katarzyna Błażejewska–Stuhr i Maciej Stuhr
Copyright @Bartek Wieczorek/Visual Crafters
8/10

Aktor i wykształcona na Akademii Medycznej dietetyczka poznali się w teatrze, gdzie ona pracowała jako... kierowniczka widowni. Mówi się o nich, że są power couple dzisiejszych czasów. Wzbudzili uznanie, gdy pod swój dach przyjęli uchodźców z Ukrainy.

9/10
Małgorzata Rozenek–Majdan i Radosław Majdan
Copyright @Marta Wojtal
9/10

Na premierze filmu „Mój biegun” Małgorzata widząc zbliżających się fotoreporterów i dziennikarzy powiedziała: „Radosław, nie podchodź do mnie, bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem”. To były prorocze słowa. We wrześniu tego roku będą obchodzić siódmą rocznicę ślubu.

10/10
Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis
Copyright @Iza Grzybowska
10/10

„Mam taką teorię, że osoby, które spotykają się przypadkowo, a potem rodzi się między nimi uczucie, po prostu się odnalazły, bo los tak chciał”, mówiła Ewa. Dzielą życie pomiędzy Polskę i Grecję. W tym roku będą świętowąc 10. rocznicę ślubu.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…