Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Kozidrak wróci do Andrzeja Pietrasa? „Zależy na tym córkom pary, umówiły ich na randkę”

Konrad Szczęsny 19 lutego 2017 08:15
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Byli małżeństwem przez 38 lat. Rozwiedli się w lipcu 2016 r. Łączą ich córki Agata oraz Kasia. Beata Kozidrak i Andrzej Pietras stworzyli razem zespół Bajm, który od 40 lat króluje na polskiej scenie. Nic więc dziwnego, że – mimo rozstania – wciąż żywią do siebie ciepłe uczucia i dzielą razem wiele wspomnień. Czy to przyczyna plotek, które pojawiły się na salonach? Podobno córkom pary zależy, by ich rodzice... wrócili do siebie!

Polecamy też: Zachwyca i szokuje. 9 dowodów na to, że Beata Kozidrak była, jest i będzie ikoną polskiej piosenki

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wrócą do siebie?

Takie rewelacje opublikował ostatnio tygodnik „Na Żywo”. Według gazety to córki Agata i Kasia chcą pogodzić rodziców, dlatego umówiły ich na randkę w restauracji Czarcia Łapa w Lublinie. To miejsce szczególne dla Andrzeja Pietrasa i Beaty Kozidrak: właśnie tam mieli chodzić na randki, gdy rozkwitało uczucie między nimi.

”Aga, mieszkająca w Lublinie, długo namawiała w tej kwestii ojca, a Kasia matkę. W końcu dopięły swego. W rodzinnym mieście piosenkarki wiadomo, że w tym lokalu, który kiedyś był kawiarnią, wokalistka i jej ukochany umawiali się na randki i, jak mawiał Andrzej, najlepsze napoleonki. Tam nieraz biesiadowali jako para. Teraz spotkali się w Czarciej Łapie po raz pierwszy od rozwodu. Na spotkanie Beata przyjechała prosto z koncertu. Kiedy fani rozeszli się do domów, ona, z mocno bijącym sercem, ruszyła na spotkanie. Andrzej już czekał...”, zdradził tygodnikowi znajomy pary.

Okazuje się, że oboje... byli bardzo zadowoleni ze swojego towarzystwa i rozmawiali serdecznie, wspominając wszystko, co do tej pory razem przeżyli!

„Nie brakowało im tematów do rozmów, żartowali, wspominali, a Andrzej nie mógł się nachwalić wyglądu byłej żony”, twierdzi informator gazety.

Beata Kozidrak o rozwodzie z Andrzejem Pietrasem

Czy w tych rewelacjach tkwi ziarno prawdy? Faktem jest, że wokalistka Bajmu podkreślała w wywiadach wielokrotnie, iż rozstała się z Andrzejem Pietrasem w zgodzie i nie paliła za sobą mostów. Zwierzała się także, że czasem tęskni za byłym mężem i chwilami, w których m.in. planowali kolejne trasy kultowego zespołu, niespodzianki dla fanów i mediów. Wydaje się, że w tym przypadku prawdziwe może być powiedzenie „Stara miłość nie rdzewieje”.

Polecamy też: Beata Kozidrak pochwaliła teledysk gejów i padła ofiarą internetowych hejterów. Co jej zarzucają?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?