Edyta Herbuś, Mariusz Treliński, Edyta Herbuś na wakacjach, VIVA! sierpień 2014
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Herbuś już szuka nowej miłości! „Jeśli ktoś się we mnie kocha, to jest odpowiedni moment”

Konrad Szczęsny 18 lutego 2017 08:15
Edyta Herbuś, Mariusz Treliński, Edyta Herbuś na wakacjach, VIVA! sierpień 2014
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

W listopadzie zeszłego roku Edyta Herbuś rozstała się po siedmiu latach związku z Mariuszem Trelińskim. Jednak informacja ta ujrzała światło dzienne dopiero w tym miesiącu. Wydaje się, że podróż do Ameryki Środkowej, którą odbyła niedawno tancerka, pozwoliła jej nabrać dystansu do całej sytuacji. Oznajmiła bowiem, że... poszukuje nowego wybranka!

Polecamy też: Edyta Herbuś: „Nowy Jork inspiruje”. Jakie miejsca poleca? Zobaczcie zdjęcia, które nam przesłała!

Nowy chłopak Edyty Herbuś

Edyta Herbuś z okazji Walentynek postanowiła zamieścić na Instagramie wpis, który niektórzy odczytali jako... anons matrymonialny!

Walentynki się zaczęły. Nie chciałabym wywierać presji, ale jeśli ktoś potajemnie się we mnie kocha to jest dobry moment, żeby się ujawnić…”, napisała.

Oczywiście nie brakuje mężczyzn, którzy doceniają urodę i wdzięk Edyty Herbuś, stąd nic dziwnego, że od razu pojawił się odzew na apel.

„Ja Ciebie kocham od zawsze. Ja zdecydowanie!”, „Miłość wielkości kuli ziemskiej prosto z serca”, „Dopisuję się do kolejki”, „Bomba... prawdziwa i urokliwa kto by się w Tobie nie kochał? Śliczna i utalentowana”. deklarowali kolejni kandydaci do roli partnera tancerki.

Edyta Herbuś kolejne zamieszczone zdjęcie podpisała: „Dostałam od Was wczoraj tyyyyle miłości, że dusza dziś tańczy z radości ❤Dziękuję!

Polecamy też: „Opowiadam o miejscu i czasie, w którym żyję”. Mariusz Treliński obchodzi 54. urodziny

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.