MA 3 października 2015 11:10
1/7
Anna Przybylska na okładkach "Vivy!"
Copyright @Viva!
1/7

5 października mija pierwsza rocznica śmierci Anny Przybylskiej - jednej z najbardziej lubianych i najpiękniejszych polskich aktorek.

 

W wywiadzie dla "Vivy", którego udzieliła w lutym ubiegłego roku, Anna Przybylska podkreślała, że najważniejsze jest dla niej zdrowie i zdradziła jak bardzo jej ciężko. - Dla mnie to był naprawdę trudny rok, w którym czas liczył się podwójnie. Wydaje mi się, że to było już bardzo dawno temu, w jakimś innym życiu - mówiła.

 

Do ostatniej chwili wierzyła, że pokona chorobę: - Najbardziej chciałabym wyjść z tej sytuacji, w jakiej się teraz znajduję, i móc funkcjonować tak, jak funkcjonowałam do tej pory. Jeszcze trochę pożyć. Bardzo głęboko wierzę, że mi się uda.

 

Anna Przybylska odeszła po długiej walce z chorobą nowotworową. Miała 35 lat. Osierociła trójkę dzieci.

 

Na kilka dni przed rocznicą śmierci gwiazdy jej mama zamieściła na Facebooku wzruszający wpis: "Ten dzień przed rokiem był najtragiczniejszym w mym dotychczasowym życiu, a każdy następny nie potrafił przynieść ukojenia w bólu matczynego serca".

 

Polecamy także: "Zobaczyłam, że Ania odchodzi. Ona też już to czuła". Mama Ani Przybylskiej w pierwszym wywiadzie po śmierci córki!

2/7
"Viva!" Maj 2008
Copyright @Marek Straszewski
2/7

3/7
"Viva!" Grudzień 2008
Copyright @"Viva!"
3/7

4/7
"Viva!" Sierpień 2012
Copyright @"Viva!"
4/7

5/7
"Viva!" Grudzień 2011
Copyright @"Viva!"
5/7

6/7
"Viva!" luty 2014
Copyright @Magda Wuensche & Samsel dla Garnier
6/7

7/7
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
Copyright @Marek Straszewski
7/7

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.