MA 3 października 2015 11:10
1/7
Anna Przybylska na okładkach "Vivy!"
Copyright @Viva!
1/7

5 października mija pierwsza rocznica śmierci Anny Przybylskiej - jednej z najbardziej lubianych i najpiękniejszych polskich aktorek.

 

W wywiadzie dla "Vivy", którego udzieliła w lutym ubiegłego roku, Anna Przybylska podkreślała, że najważniejsze jest dla niej zdrowie i zdradziła jak bardzo jej ciężko. - Dla mnie to był naprawdę trudny rok, w którym czas liczył się podwójnie. Wydaje mi się, że to było już bardzo dawno temu, w jakimś innym życiu - mówiła.

 

Do ostatniej chwili wierzyła, że pokona chorobę: - Najbardziej chciałabym wyjść z tej sytuacji, w jakiej się teraz znajduję, i móc funkcjonować tak, jak funkcjonowałam do tej pory. Jeszcze trochę pożyć. Bardzo głęboko wierzę, że mi się uda.

 

Anna Przybylska odeszła po długiej walce z chorobą nowotworową. Miała 35 lat. Osierociła trójkę dzieci.

 

Na kilka dni przed rocznicą śmierci gwiazdy jej mama zamieściła na Facebooku wzruszający wpis: "Ten dzień przed rokiem był najtragiczniejszym w mym dotychczasowym życiu, a każdy następny nie potrafił przynieść ukojenia w bólu matczynego serca".

 

Polecamy także: "Zobaczyłam, że Ania odchodzi. Ona też już to czuła". Mama Ani Przybylskiej w pierwszym wywiadzie po śmierci córki!

2/7
"Viva!" Maj 2008
Copyright @Marek Straszewski
2/7

3/7
"Viva!" Grudzień 2008
Copyright @"Viva!"
3/7

4/7
"Viva!" Sierpień 2012
Copyright @"Viva!"
4/7

5/7
"Viva!" Grudzień 2011
Copyright @"Viva!"
5/7

6/7
"Viva!" luty 2014
Copyright @Magda Wuensche & Samsel dla Garnier
6/7

7/7
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
Copyright @Marek Straszewski
7/7

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.