Rzadki widok. Anna Wintour pokazała młodszą córkę. Mało kto wie, czym się zajmuje. Kulisy ich życia prywatnego znają nieliczni
Niedawno Anna Wintour znów przyciągnęła wszystkie spojrzenia, ale tym razem nie była sama. U jej boku pojawiła się wówczas młodsza córka, Katherine „Bee” Carrozzini, która zachwyciła stylizacją i naturalną elegancją. Ich wspólne wyjście na Broadway w Nowym Jorku natychmiast stało się jednym z najgorętszych tematów w świecie mody.

Ikona magazynu „Vogue” pojawiła się w środowy wieczór na premierze sztuki „The Fear Of 13”, gdzie towarzyszyła jej 38-letnia córka. Już od pierwszych chwil było jasne, że to duet, który trudno przeoczyć. Obie postawiły na ponadczasową klasykę, udowadniając, że styl nie zna wieku.
Anna Wintour i Bee Carrozzini na premierze w Nowym Jorku
Anna Wintour, wierna swojej estetyce, wybrała białą sukienkę z długim rękawem, ozdobioną subtelnymi wzorami w odcieniach khaki i błękitu. Całość uzupełniła efektownym naszyjnikiem wysadzanym kamieniami oraz szpilkami w motyw skóry węża. Nie zabrakło też jej znaków rozpoznawczych. Perfekcyjnej fryzury i ciemnych okularów przeciwsłonecznych.
Bee Carrozzini zaprezentowała się równie stylowo. 38-letnia córka Wintour wybrała białą sukienkę bez rękawów z czerwonym, kwiatowym nadrukiem oraz złote sandały. Jej look był świeży, kobiecy i niezwykle elegancki. Idealnie wpisujący się w klimat nowojorskiej premiery. Na wydarzeniu nie zabrakło także innych znanych twarzy. Wśród gości pojawili się Adrien Brody i Tessa Thompson, którzy występują w sztuce. Laureat Oscara przybył w towarzystwie Georginy Chapman, która postawiła na wielokolorową, kwiecistą kreację.

Kim jest Katherine „Bee” Carrozzini, córka Anny Wintour?
Trudno w to uwierzyć, ale córka jednej z najbardziej wpływowych kobiet świata mody przez lata pozostawała niemal całkowicie poza blaskiem fleszy. Katherine „Bee” Shaffer to postać, o której próżno szukać skandali czy nagłówków na portalach plotkarskich. Ostatni raz zrobiło się o niej głośniej w 2018 roku, gdy wyszła za mąż. A przecież urodzona w 1987 roku córka Anny Wintour od dziecka obracała się w samym centrum modowego świata. Dorastała w Londynie u boku matki, ojca, profesora psychiatrii Davida Shaffera, oraz starszego brata Charlesa, by później przenieść się z rodziną do Stanów Zjednoczonych, gdy jej mama objęła stery amerykańskiego „Vogue’a”.
Już jako nastolatka bywała na najbardziej prestiżowych wydarzeniach, w tym na galach MET, gdzie pojawiała się w projektach największych nazwisk. Co zaskakujące, zamiast skupiać się na modowym blichtrze, wolała naukę, do tego stopnia, że w 2007 roku podczas jednego z takich wydarzeń poprosiła osobę z otoczenia o przepytanie z historii. Uczyła się w elitarnych szkołach, w tym w nowojorskiej The Spence School, a następnie ukończyła studia humanistyczne na Uniwersytecie Columbia. Choć interesowało ją dziennikarstwo, od początku podkreślała, że chce trzymać się z dala od „Vogue’a”. I rzeczywiście, mimo że publikowała tam swoje teksty, robiła to jedynie gościnnie jako niezależna autorka. Zanim jednak na dobre wkroczyła na zawodową ścieżkę, odbywała staże w różnych redakcjach, by ostatecznie odnaleźć się w branży rozrywkowej. Przez ponad 3 lata pracowała jako producentka telewizyjna przy programie „Late Night Setha Meyersa”.
Najbliższy jej sercu okazał się jednak teatr. Choć marzyła o aktorstwie, szybko zrozumiała, że scena nie jest dla niej i zdecydowała się działać za kulisami, wiążąc swoją karierę z Broadwayem. W życiu prywatnym również postawiła na własne zasady. W 2018 roku poślubiła włoskiego reżysera i fotografa Francesco Carrozziniego, syna Franci Sozzani, legendarnej redaktor naczelnej włoskiego „Vogue”. Jednak ich ślub, wbrew oczekiwaniom, nie był medialnym spektaklem, a kameralnym wydarzeniem utrzymanym w tajemnicy, z dwiema ceremoniami. Na Long Island i w Portofino. Bez udziału gwiazd i fotografów. Choć Bee konsekwentnie unika rozgłosu, wiele wskazuje na to, że odziedziczyła po matce nie tylko determinację, ale i niezależność. Sama żartuje, że łączy je jedno: obie są rannymi ptaszkami, jednak patrząc na ich życiowe wybory, trudno nie zauważyć, że łączy je znacznie więcej.
Chcesz zobaczyć tę treść?
Aby wyświetlić tę treść, potrzebujemy Twojej zgody, aby Instagram i jego niezbędne cele mogły załadować treści na tej stronie.

Życie prywatne Anny Wintour
Historia rodziny Anny Wintour również budzi zainteresowanie. W 1983 r. związała się z psychiatrą Davidem Shafferem, starszym od niej o 13 lat. Rok później para wzięła ślub, a ich relacja zaowocowała narodzinami dwójki dzieci: Charlesa, który przyszedł na świat w 1986 r. oraz Katherine, którą powitali rok później. Małżeństwo zakończyło się unieważnieniem w 1999 r.
Jeszcze przed rozstaniem z mężem, Anna Wintour była związana z Shelbym Bryanem. Ich relacja trwała przez lata, choć nigdy nie zdecydowali się zamieszkać razem. Związek przetrwał do 2020 roku.
Co ciekawe, niedługo przed premierą na Broadwayu Anna Wintour ponownie spotkała się z Meryl Streep. Obie gwiazdy pojawiły się razem na okładce „Vogue”, pozując do sesji autorstwa Annie Leibovitz. Zdjęcia, na których prezentują kreacje Prada, są wyraźnym układem w stronę fanów filmu „Diabeł ubiera się u Prady”, którego kontynuacja zbliża się wielkimi krokami.
Źródło: Fashionbiznes.pl, Plejada.pl.
CZYTAJ RÓWNIEŻ: Premiera filmu „Michael” coraz bliżej, a kulisy zaskakują. Reakcja rodziny Jacksona mówi wszystko
