o nim jest głośno

Miał skończyć z operacjami, nie wytrzymał… Żywy Ken znowu majstruje przy twarzy!

Boi się swoich 35. urodzin?

Monika Katarzyna Krupska 6 maja 2018 18:03

Nie tak dawno informowaliśmy o zaprzestaniu operacji przez żywego Kena. Mężczyzna wydał fortunę na różnego rodzaju zabiegi, jednak to nie pieniądze zniechęciły Rodrigo Alvesa do porzucenia pogoni za idealnym wyglądem. Plotki głoszą, że ojciec 34-latka zagroził celebrycie wykreślenia go z testamentu. Wszystko przez to, że Ken zaczął rozpowiadać o zmianie płci! Oficjalna wersja głosi, jednak że Żywy Ken zdał sobie sprawę z niebezpieczeństwa kolejnej operacji. No chyba, że chodzi o zabiegi z medycyny estetycznej, to przecież to nie jest już operacja? 

Rodrigo od kilku tygodni czuje presję związaną ze zbliżającymi się 35. urodzinami. Chcąc zachować piękny wygląd udał się do czeskiej kliniki w Pradze. W gabinecie poddał się  zabiegowi anti-age, czyli ostrzykiwaniu twarzy przed zmarszczkami. Efektami pochwalił się na Instagramie, a kilka dni później udzielił wywiadu Daily Mail. „Dopóki potrzebuję coś zrobić z powodów medycznych, nie mam z tym żadnego problemu”, powiedział. 

Fani celebryty nie wiedzą już co mają myśleć.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.