o nim jest głośno

Miał skończyć z operacjami, nie wytrzymał… Żywy Ken znowu majstruje przy twarzy!

Boi się swoich 35. urodzin?

Monika Katarzyna Krupska 6 maja 2018 18:03

Nie tak dawno informowaliśmy o zaprzestaniu operacji przez żywego Kena. Mężczyzna wydał fortunę na różnego rodzaju zabiegi, jednak to nie pieniądze zniechęciły Rodrigo Alvesa do porzucenia pogoni za idealnym wyglądem. Plotki głoszą, że ojciec 34-latka zagroził celebrycie wykreślenia go z testamentu. Wszystko przez to, że Ken zaczął rozpowiadać o zmianie płci! Oficjalna wersja głosi, jednak że Żywy Ken zdał sobie sprawę z niebezpieczeństwa kolejnej operacji. No chyba, że chodzi o zabiegi z medycyny estetycznej, to przecież to nie jest już operacja? 

Rodrigo od kilku tygodni czuje presję związaną ze zbliżającymi się 35. urodzinami. Chcąc zachować piękny wygląd udał się do czeskiej kliniki w Pradze. W gabinecie poddał się  zabiegowi anti-age, czyli ostrzykiwaniu twarzy przed zmarszczkami. Efektami pochwalił się na Instagramie, a kilka dni później udzielił wywiadu Daily Mail. „Dopóki potrzebuję coś zrobić z powodów medycznych, nie mam z tym żadnego problemu”, powiedział. 

Fani celebryty nie wiedzą już co mają myśleć.  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.