O NIM JEST GŁOŚNO

Żywy Ken kończy z operacjami plastycznymi! „Nie pamiętam, jak wyglądałem przed”

By upodobnić się do Kena wydał fortunę i przeszedł dziesiątki operacji

Olga Figaszewska 30 kwietnia 2018 17:00

Zyskał sławę na całym świecie. Zapłacił za to ogromną cenę. Rodrigo Alves, by upodobnić się do Kena wydał fortunę i przeszedł dziesiątki operacji. Czy było warto? Niedawno ojciec 34-latka zagroził, że jeśli celebryta nie zmieni sposobu zachowywania się, wykreśli go z testamentu! Wszystkiemu winne były ostatnie wypowiedzi, dotyczące planowania operacji zmiany płci oraz zdjęcie w stroju i charakteryzacji kobiety, które zamieścił na Instagramie 10 kwietnia (ale już je usunął). Teraz okazuje się, że wizja ideału, do którego dążył zaczęła go przerastać. Mężczyzna oświadczył, że zamierza skończyć z operacjami. Jaki jest powód?

Żywy Ken, Rodrigo Alves chce skończyć z operacjami!

Rodrigo Alves rozpoczął swoją "przygodę" z operacjami plastycznymi w wieku 17 lat. Przypomnijmy, że do tej pory żywy Ken wydał na nie zabiegi modyfikujące wygląd, ponad 24 miliony złotych. Łącznie przeszedł ich aż 60. W marcu 2017 roku poddał się pełnemu liftingowi twarzy, oczu i szyi, a także zdecydował się na usunięcie dwóch żeber. „Musiałem to zrobić, bo wszystko było na mnie za ciasne. Teraz wszystko znowu pasuje i mój krawiec ma mniej pracy”, tłumaczył swoją decyzję.

Znalazł się w centrum zainteresowania. Na każdym kroku towarzyszą mu paparazzi. Czyżby miał tego dość? Jego ostatnie wyznanie jest naprawdę zaskakujące. Żywy Ken przestanie korzystać z usług chirurgii plastycznej! „Nie pamiętam nawet, jak wyglądałem przed operacjami plastycznymi, ale kiedy natknąłem się na to zdjęcie zdobione 10 lat temu, uświadomiłem sobie, jak nieszczęśliwy byłem przez mój naturalny wygląd”, napisał na Instagramie.

„Żałuje kilku operacji - 10 razy robiłem nos, wypełniałem ramiona, co sprawiło, że leżałem sparaliżowany przez 4 tygodnie w szpitalu. Na dzień dzisiejszy koniec z operacjami. Będę sobie robić jedynie zabiegi anti-age w celu utrzymania efektów poprzednich zabiegów”, dodaje. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.