O TYM SIĘ MÓWI

Zygmunt Chajzer zajmie się nietypowym biznesem. Jedno jest pewne, to będzie hit!

Czy pomoże mu syn?

Rafał Kowalski 4 sierpnia 2018 07:36
Zygmunt i Filip Chajzer, Viva! 26/2005
Fot. Piotr Porebsky

Czternaście lat reklamowania proszku do prania i nagłe zerwanie współpracy z Zygmuntem Chajzerem. Tak w skrócie wygląda historia popularnego prezentera, którego w najnowsze kampanii marki Vizir zastąpi Ania Starmach. Dziennikarz stara się jednak przekuć porażkę w sukces i w związku z tym… chce wyprodukować własny proszek!

Zygmunt Chajzer o produkcji proszku do prania

Dumny pomysłodawca i realizator projektu opowiedział o nim bardziej szczegółowo w ostatnim wywiadzie. „Na początku traktowaliśmy ten pomysł jak żart. W końcu podeszliśmy do tego poważnie. Robimy badania, czy jest szansa na powodzenie projektu. To pomysł na rodzinny biznes”, powiedział Zygmunt Chajzer w rozmowie z Faktem – stwierdza tajemniczo. Kiedy produkt miałby pojawić się na rynku? Prezenter dodał, że raczej dość prędko, ponieważ wszystkie przeprowadzone testy wypadły znakomicie.

Pojawia się pytanie czy znanemu tacie pomoże w biznesie syn Filip? Dziennikarz znany jest ze swoich licznych aktywności, ale czy weźmie udział w kolejnej? Tego na razie nie zadeklarował publicznie.

Zygmunt Chajzer o reklamowaniu marki Vizir

A jak gwiazdor wspomina reklamowanie proszku? „Na początku nie wiedziałem, czy się zgodzić na udział w reklamie. Obawiałem się, że ludzie nie wezmą mnie poważnie. Niewielu facetów na świecie reklamuje przecież środki piorące. Pierwszym konsultantem była moja żona i ona powiedziała krótko: Zygmunt dasz radę. Plamy nie będzie! Nie żałowałem decyzji, zwiedziłem trochę świata, poznałem fajnych ludzi…”, wyznał Chajzer w Fakcie.

Trzymamy mocno kciuki za powodzenia pomysłu prezentera. Wyobrażacie sobie, że w Waszych domach stoi proszek nazwany jego nazwiskiem? My jeszcze nie, ale już nie możemy się doczekać!  

Zygmunt Chajzer
Fot. ONS

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!