Joanna Racewicz zawieszona w TVP z powodu lokowania produktu na Instagramie
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Joanna Racewicz zobaczyła w reklamie... zmarłego męża!

Gwiazda nie kryje oburzenia!

Damian Duda 5 lipca 2018 13:00
Joanna Racewicz zawieszona w TVP z powodu lokowania produktu na Instagramie
Fot. East News

Joanna Racewicz opublikowała zdjęcie kontrowersyjnej ulotki, na którym widać tragicznie zmarłego męża gwiazdy. Prezenterka nie kryła swojego oburzenia, a internauci nie zostawili suchej nitki na twórcach reklamy. Sądziłam, że niewiele rzeczy jest mnie w stanie zdziwić. Aż do chwili, gdy zobaczyłam oficjalną ulotkę nowej formacji’’, napisała Racewicz.

Joanna Racewicz oburzona kampanią Służb Ochrony Państwa

Wstąp do elitarnej formacji! Zostań funkcjonariuszem Służb Ochrony Bezpieczeństwa’’, głosi hasło kampanii. Jednak nikt wcześniej nie ustalił z żoną Pawła Janeczka, że w kampanii zostanie wykorzystany wizerunek funkcjonariusza.

To oburzyło Joanna Racewicz. Zachęcać do wstąpienia do służby używając (bezprawnie) wizerunków ludzi, którzy na służbie zginęli? Panie Komendancie, generale Tomaszu Miłkowski - nie zechciał Pan odpisać na list, więc pytam w tak zwanej »przestrzeni publicznej«: to niewiedza? Niefrasobliwość? Ignorancja? Czy niechlujstwo? Chyba że ma Pan swoją wersję’’, napisała prezenterka.

 

Sądziłam, że niewiele rzeczy jest mnie w stanie zdziwić. Aż do chwili, gdy zobaczyłam oficjalną ulotkę nowej formacji. W tej roli zdjęcie z Afganistanu, 2009. Pierwszy po prawej to kpt Paweł Janeczek, „Janosik”, nieżyjący od ponad 8 lat oficer Biura Ochrony Rządu. W środku - również nieżyjący min. Aleksander Szczygło, były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Zachęcać do wstąpienia do służby używając (bezprawnie) wizerunków ludzi, którzy na służbie zginęli? Panie Komendancie, generale Tomaszu Miłkowski - nie zechciał Pan odpisać na list, więc pytam w tak zwanej „przestrzeni publicznej”: to niewiedza? niefrasobliwość? ignorancja? czy niechlujstwo? Chyba, że ma Pan swoją wersję. #sop

Post udostępniony przez Joanna Racewicz (@joannaracewicz)

Formacja, która zastąpiła Biuro Ochrony Rządu, czyli Służba Ochrony Państwa już przeprosiła wdowę po funkcjonariuszu. Służba Ochrony Państwa przeprasza za urażenie uczuć Rodzin i Bliskich osób, których wizerunek został wykorzystany na ulotkach promujących formację. Decyzją Komendanta SOP ulotka została natychmiast wycofana i nie będzie nigdzie rozpowszechniana’’. 

 

 

Historia związku Joanny Racewicz i Pawła Janeczka oraz zdjęcia ich synka Igora Janeczka
Fot. Instagram/Facebook @Joanna Racewicz

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.