Konrad Szczęsny 26 listopada 2016 20:45
1/7
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Copyright @East News
1/7

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk zaczęli spotykać się prawdopodobnie pod koniec 2012 r. Choć mało kto wierzył, że związek przetrwa próbę czasu, od prawie czterech lat udowadniają, że są ze sobą szczęśliwi. Jak przebiegała ich relacja? Czy to na pewno nie jest jedynie marketingowym układem? Dlaczego wylewa się na nich fala hejtu?

 

Polecamy też: Renata Kaczoruk o „Azja Express”: „Żyłam z zaciśniętym żołądkiem”

 

Kuba Wojewódzki słynie z miłości do młodych i pięknych kobiety oraz szybkich i drogich samochodów. Złośliwi nadali mu już dawno miano wiecznego Piotrusia Pana. Wszystko dlatego, że choć przekroczył 50 rok życia, ani razu nie stanął na ślubnym kobiercu. Nie od dziś wiadomo również, że relacja z showmanem to przepustka do sukcesu. Tak było m.in. w przypadku Anny Muchy - choć była wcześniej znana z kilku ról w filmach i serialach, dopiero związek z samozwańczym królem TVN dał jej przepustkę do pierwszej ligi polskich gwiazd.

 

 

Polecamy też: Kim jest kobieta, która usidliła Kubę Wojewódzkiego? Wszystko, czego nie wiecie o Renacie Kaczoruk

 

Jak wyglądała relacja Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk? Czy to tylko układ marketingowy czy prawdziwa miłość? Jak prowokowali media do tego, by o nich pisali? Sprawdźcie, czego nie wiecie i jednej z najgorętszych par show-biznesu ostatnich miesięcy.

 

Polecamy też: Kuba Wojewódzki o bogactwie, konkurencji w show-biznesie i zawistnych Polakach. Ostre słowa showmana TVN

 

 

 

 

2/7
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Copyright @East News
2/7

Choć Renata Kaczoruk znana jest przede wszystkim jako modelka (pozowała m.in. dla amerykańskich wersji „Elle” i „Marie Claire”), to jednak jest osobą gruntowanie wykształconą. Ukończyła dwa fakultety: studia matematyczno-przyrodnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz psychologię na SWPS. Ma 30 lat, jest o 23 lata młodsza od Kuby Wojewódzkiego. Pochodzi z Wrocławia, ma siostrę bliźniaczkę Agatę, która również zajmuje się modelingiem. Przyznać trzeba, że obie mają doskonałe warunki, aby uprawiać ten zawód: ich wymiary to 180 cm wzrostu, 88 - 58 - 88. W 2006 r. chodziła na wybiegach u największych projektantów mody: Celine, Jeana Paula Gaultiera, Giorgio Armaniego i Yohji Yamamoto. Jej kariera to jednak nie tylko modeling. Mało kto pamięta, że Renata Kaczoruk pojawiła się również w produkcjach telewizyjnych i kinowych! Oglądać ją można było w filmie „Miłość na wybiegu”, jak również (i to przez rok!) w serialu „Pierwsza miłość”. Ostatnio było o niej głośno głównie za sprawą udziału w „Azja Express”. Uchodziła za jedną z najmniej lubianych uczestniczek, jednak Kuba Wojewódzki w wywiadzie udzielonym „Playboyowi” bronił jej w sposób, który wiele osób wprawił w osłupienie...

 

Polecamy też: Czarny charakter „Azja Express”. 8 powodów przez które nikt nie lubi Renaty Kaczoruk

 

 

3/7
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Copyright @East News
3/7

Stwierdził, że całe zamieszanie związane z ich zaręczynami (rok temu) i ślubem (tej jesieni, jak się okazało, na potrzeby kampanii Play) było jedynie... „medialnym wirusem”. Tak Kuba Wojewódzki wyjaśnił to w wywiadzie dla „Playboya”:

 

„Ten performens wynikał z mojej namiętnej potrzeby performensu. Z nudy polskiego szołbiznesu, który zmienił się w wielką rozplotkowaną wieś. To zresztą nie pierwszy raz i nie jedyny sukces w tej materii. Tak zwana prasa plotkarska, szczególnie jej legion internetowy, to spece od konfabulacji, szminkowania prawdy, zmyślania i łgania. Większość ich ofiar stoi na pastwisku jak w Milczeniu owiec, a tymczasem stado jest efektownie wpieprzane przez wilki. Ja mam humorystyczna naturę, więc zamiast iść do sądu czy zaczaić się z bejsbolem pod redakcją, lubię im czasem wpuścić wirusa, który wypłukuje ich amatorską nieudolność. Są tak pasieni nienawiścią do celebrytów, że to wyłącza im mózgi. Oczekiwania na deprecjonujące plotki są jak oczekiwania na mesjasza” - stwierdził.

 

Polecamy też: Wojewódzki się żeni?! Wszystkie ślubne prowokacje Kuby 

4/7
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Copyright @East News
4/7

Nic zatem nie wskazuje, aby związek Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk miał wejść na inny etap niż jedynie medialnych prowokacji oraz celowego wywoływania sensacji na portalach i w prasie. Internauci zarzucają tej parze, że choć walczą z paparazzi, ich konta na Instagramie i Facebooku to jedno wielkie lokowanie produktu, przede wszystkim sportowego obuwia. W kuluarach mówi się, że za jeden post sponsorowany do ich kieszeni trafia ponad... 50 tysięcy złotych! A to jedynie niewielki wpływ, jeśli chodzi o dochody pary, co przyznał sam Wojewódzki we wcześniej wspomnianym wywiadzie.

 

„Światem rządzi miłość, a ja na przykład bardzo kocham pieniądze. Ale muszę cię zmartwić. I redaktorów większości serwisów plotkarskich też. G... wiecie. Stawki którymi się czasami podniecacie, typu – Edyta Górniak zarobi 300 tysięcy – nie mają nic wspólnego z prawdą. Jest dużo, dużo więcej kasy na rynku niż wam się wydaje. Zauważ, że o życiu na kredyt i braku kasy przeważnie mówią ci, którzy znają to z biografii. Karolina Korwin-Piotrowska ma taką perspektywę, bo na rynku telewizyjnym tak jest wyceniana. To nie moja wina. Zarabiam europejskie pieniądze w ciągle jeszcze europejskim kraju. Mało kto wie, ale program Kuba Wojewódzki, który współprodukuję z moim przyjacielem, nie jest moim jedynym źródłem utrzymania”.

 

Polecamy też: Agnieszka Chylińska mówi wszystko o związku, dzieciach i seksie. Szczerość czy autopromocja?

5/7
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Copyright @East News
5/7

Jednak przyznać trzeba, że całe zamieszanie związane z „Azja Express” pokazało, iż w kryzysowym momencie oboje potrafią się wspierać. Kuba Wojewódzki konsekwentnie uderzał w Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana, którzy podpadli mu najbardziej po udziale w show. Fani zaczęli mu zresztą zarzucać, że jest w tej materii wyjątkowo małostkowy. Sprawa skończy się prawdopodobnie w sądzie. Jednak król TVN wydaje się tym nie przejmować. Co więcej... został producentem programu Renaty Kaczoruk „Modelki 3.0”, który został niedawno wyemitowany w TVN Style.

 

Polecamy też: Renata Kaczoruk reżyserką! Zobaczcie jej film o kulisach świata modelingu

6/7
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Copyright @East News
6/7

Obserwując zachowanie Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk, nie sposób nie odnieść wrażenia, że finał tej miłosnej historii może mieć trzy rozwiązania: albo staną na ślubnym kobiercu (mało prawdopodobne), albo rozstaną się (bardziej prawdopodobne), albo dalej będą tkwili w relacji, którą trudno do końca zdefiniować (najbardziej prawdopodobne). Łącząca ich więź jest bez wątpienia wypadkową marketingowego układu, medialnych zależności oraz dzielenia wspólnych zainteresowań i pasji (w tym sympatii politycznych oraz sposobów spędzania wolnego czasu).

 

Polecamy też: Kim jest kobieta, która usidliła Kubę Wojewódzkiego? Wszystko, czego nie wiecie o Renacie Kaczoruk

 

 

7/7
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Copyright @East News
7/7

Być może jednak media nie doceniają tego, że Kuba Wojewódzki naprawdę odnalazł szczęście i spokój u boku Renaty Kaczoruk? Bo choć internauci uparcie wmawiają showmanowi skłonności homoseksualne, on ze stoickim spokojem odpowiada zawsze, że być może to po prostu efekt frustracji i zazdrości. I że piękna młoda modelka jest dla niego partnerką i niezwykle ważną osobą.

 

Czas pokaże, gdzie tkwi prawda.

 

Polecamy też: Wojewódzki się żeni?! Wszystkie ślubne prowokacje Kuby

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…