Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki, Azja Express
Fot. Facebook @Renata Kaczoruk
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Renata Kaczoruk o „Azja Express”: „Żyłam z zaciśniętym żołądkiem”

Damian Duda 28 listopada 2016 18:45
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki, Azja Express
Fot. Facebook @Renata Kaczoruk

„Azja Express’’ to dla Renaty Kaczoruk nie tylko walka z upałem i słabościami, ale przede wszystkim z hejtem, który bardzo mocno dotknął partnerkę Kuby Wojewódzkiego. Modelka wyznała, że podczas wyprawy żyła w ciągłym stresie! 

 

Polecamy także: Prawdziwa miłość czy układ marketingowy? Tych 7 zdjęć wiele mówi o związku Wojewódzkiego i Kaczoruk

 

Renata Kaczoruk w „Azja Express” 

 

Choć udział w reality show, „Azja Express” miał być dla niej przepustką do ogólnopolskiej rozpoznawalności Renata Kaczoruk nie została najlepiej przyjęta przez widzów. I bardzo ją to zabolało, o czym właśnie opowiedziała w internetowym talk show „Gwiazdy Cejrowskiego” w portalu Onet.

 

- Dopiero drugi odcinek to był cios! Myślę sobie, Jezu, dokąd to zmierza?! Ścisk w żołądku, próbuję zrozumieć, co ma się wydarzyć? Czemu to służy? Dlaczego? Co mogę z tym zrobić? I dopóki nie skończył się dziesiąty odcinek, to cały czas żyłam z zaciśniętym żołądkiem i w stresie: co jeszcze mnie czeka? - mówiła. 

 

Kaczoruk odniosła się również do licznych publikacji na swój temat.  Jej zdaniem miały one za cel pokazanie jej jako osoby conajmniej antypatycznej. 

 

- Równolegle z odcinkiem odbywał się lincz na moją osobę (…). Doświadczyłam działania dziennikarzy, którzy mieli konkretną intencję. Doświadczyłam masy komentarzy, które również miały jedną intencję - po prostu zniszczyć człowieka, który jest żywym organizmem. Który ma uczucia (…) - narzekała. 

 

Kaczoruk przed wejściem do show-biznesu 

 

Do wiosny tego roku Renata Kaczoruk była znana wyłącznie jako dziewczyna Kuby Wojewódzkiego oraz jako modelka. Partnerka prezentera współpracowała również z posłem do Parlamentu Europejskiego, Michałem Bonim. Wspierała tworzenie start-up’ów z sektora IT. 

Wiele wskazuje jednak na to, że w świecie gwiazd sama wystartowała umiarkowanie dobrze.

 

Zobacz też: Renata Kaczoruk reżyserką! Zobaczcie jej film o kulisach świata modelingu

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.