Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Fot. East News
Sylwetki gwiazd

Kim jest kobieta, która usidliła Kubę Wojewódzkiego? Wszystko, czego nie wiecie o Renacie Kaczoruk

Konrad Szczęsny 15 września 2016 19:31
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Fot. East News

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk wzięli ślub?

To jeden z najgorętszych newsów tego roku. Co prawda gorączka ogarniała media w przypadku ślubów Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka czy Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego, jednak gdyby plotki, którą krążą od wczoraj, okazały się prawdziwe, byłoby to z pewnością najbardziej znaczące wydarzenie w dziejach polskiego show-biznesu. Dlaczego? Dlatego że na ślubnym kobiercu miał ostatnio stanąć... Kuba Wojewódzki! Czy faktycznie on i piękna Renata Kaczoruk powiedzieli sobie "tak"? I kim jest ta, która usidliła najbardziej zatwardziałego kawalera w Polsce?

 

O ich relacji mówi się od trzech lat. Prawdopodobnie zaczęli spotykać się na przełomie 2012 i 2013 r. Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na początku wywołali tym faktem mało przychylne komentarze. Spodziewano się, że ona jest kolejną przelotną miłostką dziennikarza i nie wyniknie z ich relacji nic poważnego.

 

Jednak kolejne miesiące mijały, a informacji o kryzysie w ich związku nie zalewały mediów. Co więcej, zaczęli się nawet pokazywać publicznie razem! Rok temu wywołali z kolei spore zamieszanie, gdy na swoich profilach na portalach społecznościowych... showman oświadczył się modelce. Całą historię przypominaliśmy niedawno:

 

Polecamy też: Wojewódzki się żeni?! Wszystkie ślubne prowokacje Kuby

 

Teraz sytuacja wygląda zgoła inaczej. Ponoć na ostatnim nagraniu kolejnego odcinka programu Kuba Wojewódzki, na palcu prezentera zauważono ślubną obrączkę! Na jego kanapie zasiadł Andrzej Seweryn. Dziennikarz miał ponoć w rozmowie z aktorem wygadać się, że wziął niedawno ślub. Ta informacja zelektryzowała wszystkich: głównie dlatego, że jeszcze kilka tygodni temu w swoim felietonie pisał, że jedyna potrawa, której nigdy nie skosztuje, to tort weselny.

Kim jest Renata Kaczoruk?

Jeśli informacje te okażą się faktem, każdy zacznie zastanawiać się, kim jest ta, która usidliła największego Piotrusia Pana polskiego show-biznesu. Wielu myśli, że jest jedynie modelką, ale to tylko część prawdy. Renata Kaczoruk to przede wszystkim gruntowanie wykształcona osoba. Ukończyła dwa fakultety: studia matematyczno-przyrodnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz psychologię na SWPS. Ma 30 lat, jest o 23 lata młodsza od Kuby Wojewódzkiego. Pochodzi z Wrocławia, ma siostrę bliźniaczkę Agatę, która również zajmuje się modelingiem. Przyznać trzeba, że obie mają doskonałe warunki, aby uprawiać ten zawód: ich wymiary to 180 cm wzrostu, 88 - 58 - 88. Siostry Kaczoruk mają na koncie duże sukcesy: obie m.in. zrobiły edytoriale dla amerykańskich wersji magazynów "Elle" i "Marie Claire". Co więcej, narzeczona (a może już żona?) Kuby Wojewódzkiego zdobiła również okładkę francuskiego "Elle". Z kolei w 2006 r. chodziła na wybiegach u największych projektantów mody: Celine, Jeana Paula Gaultiera, Giorgio Armaniego i Yohji Yamamoto. Jej kariera to jednak nie tylko modeling. Mało kto pamięta, że Renata Kaczoruk pojawiła się również w produkcjach telewizyjnych i kinowych! Oglądać ją można było w filmie "Miłość na wybiegu", jak również (i to przez rok!) w serialu "Pierwsza miłość".

 

Ostatnio wzięła udział w programie, który zdobywa coraz większą popularność: "Azja Express". Zdobi także billboardy reklamujące warszawskie centrum handlowe Plac Unii. Pojawia się również cyklicznie na pokazach różnych uznanych polskich projektantów, jak Łukasz Jemioł, Paprocki&Brzozowski czy Lidia Kalita.

 

Czy faktycznie jest osobą, która zdołała podbić serce i zmienić przyzwyczajenia Kuby Wojewódzkiego? Przekonamy się niebawem!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.