Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. akpa
VIVA! Tylko u nas

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona razem na party i na meczu Polska - Izrael

To ich pierwsze oficjalne zdjęcia jako narzeczonych

Katarzyna Piątkowska 11 czerwca 2019 15:08
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. akpa

W maju Zofia Zborowska podzieliła się z fanami fantastyczną nowiną. Ona i jej ukochany, siatkarz Andrzej Wrona, zaręczyli się. Napisała o tym z właściwym sobie poczuciem humoru: „Zweryfikowano Zablokowana 4 life 🤷🏼‍♀️💍 @w_kracze najlepszym blokującym plusligi 2018/2019 😜81 bloków...ale to ten 82 zapamiętam na zawsze 😜🥰🥳 #najlepiej”.

Zofia Zborowska - Andrzej Wrona - pierwsze zdjęcie

Na początku czerwca para wraz z przyjaciółmi poleciała na krótkie wakacje na Seszele. Choć Zofia Zborowska i Andrzej Wrona długo utrzymywali swój związek w tajemnicy, teraz nie unikają publikowania wspólnych romantycznych fotografii.  Na swoich profilach na Instagramie publikowali piękne zdjęcia z rajskich wakacji z zabawnymi podpisami. Nie zabrakło też tych romantycznych.

Zaraz po powrocie wybrali się na party z okazji premiery płyty Prince’a Originals w serwisie Tidal. Po raz pierwszy oficjalnie pozowali razem jako narzeczeni. A potem… szybko zmienili lokalizację i wspólnie z Wojciechem Szczęsnym, Mariną i innymi gwiazdami na Stadionie Narodowym w Warszawie trzymali kciuki za polską reprezentację w meczu Polska - Izrael w kwalifikacjach do Euro 2020.

A my trzymamy kciuki za nich  

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. akpa

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. akpa

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?