VIVA! Tylko u nas

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona razem na party i na meczu Polska - Izrael

To ich pierwsze oficjalne zdjęcia jako narzeczonych

Katarzyna Piątkowska 11 czerwca 2019 15:08
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. akpa

W maju Zofia Zborowska podzieliła się z fanami fantastyczną nowiną. Ona i jej ukochany, siatkarz Andrzej Wrona, zaręczyli się. Napisała o tym z właściwym sobie poczuciem humoru: „Zweryfikowano Zablokowana 4 life 🤷🏼‍♀️💍 @w_kracze najlepszym blokującym plusligi 2018/2019 😜81 bloków...ale to ten 82 zapamiętam na zawsze 😜🥰🥳 #najlepiej”.

Zofia Zborowska - Andrzej Wrona - pierwsze zdjęcie

Na początku czerwca para wraz z przyjaciółmi poleciała na krótkie wakacje na Seszele. Choć Zofia Zborowska i Andrzej Wrona długo utrzymywali swój związek w tajemnicy, teraz nie unikają publikowania wspólnych romantycznych fotografii.  Na swoich profilach na Instagramie publikowali piękne zdjęcia z rajskich wakacji z zabawnymi podpisami. Nie zabrakło też tych romantycznych.

Zaraz po powrocie wybrali się na party z okazji premiery płyty Prince’a Originals w serwisie Tidal. Po raz pierwszy oficjalnie pozowali razem jako narzeczeni. A potem… szybko zmienili lokalizację i wspólnie z Wojciechem Szczęsnym, Mariną i innymi gwiazdami na Stadionie Narodowym w Warszawie trzymali kciuki za polską reprezentację w meczu Polska - Izrael w kwalifikacjach do Euro 2020.

A my trzymamy kciuki za nich  

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. akpa

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. akpa

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.