Zofia Zborowska
Fot. ONS
Z ŻYCIA GWIAZD

Zofia Zborowska jest w związku ze znanym siatkarzem? Najnowsze zdjęcia na to wskazują...

Jest komentarz aktorki

VIVA! 15 listopada 2018 19:55
Zofia Zborowska
Fot. ONS

Oboje długo szukali miłości, ale w końcu się znaleźli. Według doniesień tabloidów oraz relacji paparazzi aktorka Zofia Zborowska i siatkarz Andrzej Wrona są parą! I choć żadne z nich tej radosnej informacji jeszcze nie potwierdziło, znanych jest już kilka szczegółów tego związku…

Jak poznali się Zosia Zborowska i Andrzej Wrona?

Jak udało się ustalić jednemu z dzienników, zakochani poznali się wiosną tego roku na Mazurach, gdzie Andrzej Wrona uczestniczył w zgrupowaniu swojej drużyny Onico Warszawa. Sportowiec był singlem dokładnie tak jak córka Wiktora Zborowskiego, która chwilę wcześniej zakończyła poprzedni związek. „Zabrała swoje rzeczy, ukochaną suczkę Wiesię i wyniosła się do nowego mieszkania”, twierdził swego czasu informator Faktu.

Pierwsze doniesienia o tym, że Zosia Zborowska spotyka się z Andrzejem Wroną pojawiły się jednak dopiero we wrześniu. To wtedy para bawiła się razem na jednym z wesel organizowanych w Trójmieście. Mimo zdjęć, na których zakochani się obejmują, żadne z nich nie komentowało sytuacji prywatnej. Kolejne tygodnie upływały, aktorka uczestniczyła w meczach Wrony, para została także przyłapana na pocałunkach na warszawskim lotnisku, ale potwierdzenia informacji o szczęśliwym związku wciąż nie ma…

Co więcej, kilka dni temu, gdy Zofia Zborowska zachęcała na swoim Instagramie do udziału w charytatywnym meczu polskich siatkarzy, między nią a jedną z fanek doszło do ciekawej wymiany zdań. „A co Cię łączy z siatkówką?”, zapytała delikatnie internautka. „A musi mnie coś łączyć? Czy mogę po prostu wesprzeć akcję skoro zostałam o to poproszona?”, odpisała aktorka Barw szczęścia, nie wspominając o Andrzeju Wronie.

Naszym zdaniem, jeśli zarówno Zofia Zborowska jak i Andrzej Wrona nie mają ochoty komentować swojego życia prywatnego, to należy uszanować ich wolę. Mamy nadzieję, że bez względu na okoliczności oboje są w takim momencie życia, który daje im poczucie spełnienia i szczęścia.  

Zofia Zborowska w Barwach Szczęścia
Fot. Artrama

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mambo Number 5🕺🏼 Wesele nr 5💁🏼‍♂️ Oooooostatnie w tym roku😬 Obiecuje🙃 #signorleone

Post udostępniony przez Andrzej Wrona (@w_kracze)

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?