O TYM JEST GŁOŚNO

Doda ostro o różnicach w zarobkach piłkarzy i siatkarzy: „Nie wygrali nic!”

Gwiazdę oburzyła suma, którą Mistrzowie Świata zainkasują po niedzielnej wygranej

Konrad Szczęsny 1 października 2018 21:21

Mimo wygranej w fenomenalnym stylu, polscy siatkarze otrzymają od światowej federacji jedynie 200 tysięcy dolarów do podziału. Taka kwota zostanie przelana na konto Polskiego Związku Piłki Siatkowej w najbliższych dniach. To 40 razy mniej niż dla porównania otrzymała reprezentacja Polski w piłkę nożną za sam awans (!) na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji. Fakt ten skomentowała Doda, która jest tą dysproporcją oburzona.

Doda o różnicach w zarobkach piłkarzy i siatkarzy

Wokalistka zamieściła na swoim InstaStories wpis, w którym odniosła się do różnic, o których od wczoraj mówi cała Polska. Doda jest nimi wyraźnie oburzona i podkreśla, że kwota 8 milionów dolarów, którą FIFA przelała na konto PZPN po kwalifikacji piłkarskiej reprezentacji na Mundial w Rosji, to kpina tym bardziej, że na koncie drużyny pod wodzą Roberta Lewandowskiego próżno szukać jakichkolwiek sukcesów, szczególnie w zestawieniu z siatkarzami, którzy w Turynie zachwycili kapitalną grą cały świat.

Internauci w komentarzach podkreślają, że trudno nie przyznać jej racji i fakt tak ogromnych dysproporcji jest oburzający.

Zgadzasz się z nich zdaniem?  

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.