Justin Bieber, ślub
Fot. Instagram @justinbieber
O TYM SIĘ MÓWI

Justin Bieber i Hailey Baldwin zachwycają na ślubnych zdjęciach 

Ale uwagę wszystkich przyciąga jeden szczegół...

Olga Figaszewska 2 października 2019 07:45
Justin Bieber, ślub
Fot. Instagram @justinbieber

Justin Bieber i Hailey Baldwin stanęli na ślubnym kobiercu. To ich druga ceremonia! Szczęśliwa para podzieliła się z fanami nowym zdjęciami z uroczystości. Uwagę przyciąga jednak jeden szczegół… Muzyk postawił na wyjątkową ozdobę!

Zdjęcia ślubne Justina Biebera i Hailey Baldwin

W mediach społecznościowych pojawiają się kolejne zdjęcia z uroczystości zaślubin Hailey i Justina. Małżeństwo publikuje na swoich Instagramach serię czarno-białych, romantycznych fotografii. Widać, jak bardzo się kochają!

Para młoda postawiła na elegancję. Bieber ubrany był w białą koszulę, czarną muszkę i zaskoczył wszystkich biżuterią… na dolnych zębach. Fani od razu zwrócili na nią uwagę i byli zaskoczeni! Tą oryginalną ozdobę zazwyczaj noszą raperzy.

Wielbiciele nie mają wątpliwości, że Justin musiał tego dnia pokazać swój charakter, ale zdaniem większości złoty grill nie pasuje do okazji.

Jaka jest Wasza opinia?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

Justin Bieber, ślub
Fot. Instagram @justinbieber

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Looking forward to forever with you @haileybieber

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My bride is 🔥

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…