Justin Bieber, ślub
Fot. Instagram @justinbieber
O TYM SIĘ MÓWI

Justin Bieber i Hailey Baldwin zachwycają na ślubnych zdjęciach 

Ale uwagę wszystkich przyciąga jeden szczegół...

Olga Figaszewska 2 października 2019 07:45
Justin Bieber, ślub
Fot. Instagram @justinbieber

Justin Bieber i Hailey Baldwin stanęli na ślubnym kobiercu. To ich druga ceremonia! Szczęśliwa para podzieliła się z fanami nowym zdjęciami z uroczystości. Uwagę przyciąga jednak jeden szczegół… Muzyk postawił na wyjątkową ozdobę!

Zdjęcia ślubne Justina Biebera i Hailey Baldwin

W mediach społecznościowych pojawiają się kolejne zdjęcia z uroczystości zaślubin Hailey i Justina. Małżeństwo publikuje na swoich Instagramach serię czarno-białych, romantycznych fotografii. Widać, jak bardzo się kochają!

Para młoda postawiła na elegancję. Bieber ubrany był w białą koszulę, czarną muszkę i zaskoczył wszystkich biżuterią… na dolnych zębach. Fani od razu zwrócili na nią uwagę i byli zaskoczeni! Tą oryginalną ozdobę zazwyczaj noszą raperzy.

Wielbiciele nie mają wątpliwości, że Justin musiał tego dnia pokazać swój charakter, ale zdaniem większości złoty grill nie pasuje do okazji.

Jaka jest Wasza opinia?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

Justin Bieber, ślub
Fot. Instagram @justinbieber

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Looking forward to forever with you @haileybieber

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My bride is 🔥

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.