Tom Hanks
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Zarażony koronawirusem Tom Hanks wyszedł ze szpitala!

Jaki jest stan jego zdrowia?

Sabina Zięba 17 marca 2020 11:30
Tom Hanks
Fot. Getty Images

Gdy Tom Hanks za pomocą mediów społecznościowych poinformował fanów, że wynik jego testu na obecność koronawirusa jest pozytywny, świat wstrzymał oddech w przerażeniu. Był pierwszą gwiazdą wielkiego formatu, którą spotkało to nieszczęście. Dzięki niemu, ludzie zdali sobie sprawę, że chińska choroba może się przytrafić naprawdę każdemu. Jaki jest stan zdrowia 63-letniego aktora?

Stan zdrowia Toma Hanksa

Tom Hanks o chorobie poinformował 11 marca. Wówczas wyjawił, że przebywając na planie zdjęciowym w Australii, wraz ze swoją żoną, czuli się trochę zmęczeni, jakby byli przeziębieni, bolało ich ciało. Poddali się testom na koronawirusa i otrzymali pozytywny wynik. Małżeństwo natychmiast zostało poddane dalszym badaniom, izolacji oraz leczeniu w szpitalu w australijskim stanie Queensland.

Wiele osób obawiało się o życie zdobywcy Oscara, ponieważ powszechnie wiadomo, że choruje na cukrzyce, a ponadto jest w wieku w większej grupie ryzyka. Jednak okazuje się, że Tom Hanks czuje się lepiej i został wypuszczony ze szpitala. Wraz z małżonką przebywa w wynajętym w Australii domu. Wiadomo, że objęci są kwarantanną oraz dalszą obserwacją. 

O stanie ich zdrowia na bieżąco informuje syn, Chet Hanks. Na Instagramie wyjawił:  „Czują się dużo lepiej. To prawdziwa ulga. Najważniejsze w tej chwili jest, żebyśmy zachowali spokój. Panika jest niepotrzebna i czyni rzeczy trudniejszymi, niż powinny być”. Apelował również, by ludzie byli wobec siebie „mniej samolubni, a bardziej bezinteresowni”.

Myślicie, że aktor upora się z chorobą?  

tom_hanks_z_zona
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.