Tom Hanks
Fot. Instagram @tomhanks
O TYM SIĘ MÓWI

Tom Hanks o zakażeniu koronawirusem: „Odizolowano nas”

W jakim stanie jest aktor i jego żona?

Olga Figaszewska 13 marca 2020 14:55
Tom Hanks
Fot. Instagram @tomhanks

Tom Hanks i jego żona, Rita Wilson są zarażeni koronawirusem. Małżeństwo przebywa obecnie w szpitalu w Australii. Są pod stałą opieką lekarzy. Wszystko wskazuje na to, że gwiazdor zaraził się wirusem na planie nowego filmu o Elvisie Presleyu. W czwartek zapowiedział, że będzie informował swoich fanów o rozwoju sytuacji. W jakim jest stanie?

Tom Hanks i jego żona zakażeni koronawirusem

Najpierw w mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie aktora, w którym opisał swoją sytuację. Tom Hanks i jego żona, Rita zaobserwowali u siebie niepokojące objawy. Postanowili poddać się badaniom. Wynik na koronawirusa okazał się dodatni. 

„Rita i ja przebywamy w Australii. Poczuliśmy się zmęczeni, było nam zimno, bolało nas całe ciało. Mieliśmy też temperaturę. Zostaliśmy przebadani na obecność koronawirusa i jak się okazało wynik testów był pozytywny. Będziemy badani, obserwowani i odizolowani, tak długo, jak będzie potrzeba”, mogliśmy przeczytać.

Teraz Tom Hanks opublikował aktualizację swojej sytuacji. Wraz z żoną znajdują się w izolacji. Aktor zaapelował do swoich fanów o przestrzeganie zasad i wytycznych służb medycznych. Podkreślił, że najważniejsze jest działanie i odpowiedzialne podejście do sytuacji.

„Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy tak dobrze się tu o nas troszczą. Mamy COVID-19 i jesteśmy w izolacji, byśmy nie przenosili wirusa na inne osoby. Są tacy, u których wirus może wywoływać poważne choroby”, napisał pod wspólną fotografią z żoną.

„Są rzeczy, które wszyscy możemy zrobić i to jest stosowanie się do zaleceń ekspertów, dbanie o siebie i innych, prawda? Pamiętajcie, bez względu na to, co się dzieje, nie ma płaczu w baseball”, zakończył swój wpis słowami z filmu A League of Their Own.

Mamy nadzieję, że gwiazdor i jego żona szybko wrócą do pełni sił.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dear Internet- my beard loved its time with you. Hanx

Post udostępniony przez Tom Hanks (@tomhanks)

TAGI #Tom Hanks

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.