Na rodzinę królewską spadła fala krytyki

Gabriela Czernecka 3 lipca 2018 12:08

Książę George bawi się pistoletem?! Te zdjęcia oburzyły internautów. W ostatni weekend czerwca, księżna Kate wraz z dzieci wypoczywała na charytatywnym meczu polo, w którym udział brał jej mąż, książę William. Zdjęcia rozbrykanych dzieci książęcych obiegły cały świat. Był to chyba pierwszy raz od dawna, kiedy członkowie brytyjskiej rodziny tak beztrosko się bawili, nie zważając na zasady królewskiego protokołu czy etykietę. Niestety okazuje się, że nie wszystkim spodobała się jedna z zabaw księcia George'a...

Zabawki księcia George'a: pistolet

Podczas meczu polo, w którym książę William miał okazję grać, na publiczności kibicowali mu księżna Kate z dziećmi, księciem George'm i księżniczką Charlotte. Podczas wydarzenia dzieci beztrosko bawiły się na trawie. Mała księżniczka tańczyła, robiła fikołki i rozbawiona biegała w towarzystwie kuzynki i brata. Tak świetnie się bawiła, że w pewnym momencie zgubiła nawet... buty.

Książę George początkowo był odrobinę marudny, ale szybko mu przeszło, gdy księżna Kate wyciągnęła z torebki zabawki. Te niestety nie spodobały się internautom. Wśród nich były: plastikowy nóż, kajdanki, krótkofalówka oraz plastikowy pistolet. Mały książę w pewnym momencie skierował pistolet w stronę mamy oraz innego dziecka. Niektóre zagraniczne serwisy są oburzone, tym na co pozwala swojemu dziecku księżna Kate. 

Posypały się komentarze, że w dzisiejszych czasach, gdy tak wiele niewinnych ludzi ginie z powodu łatwego dostępu do broni, dziecku, które mają stanowić wzór i kiedyś panować Wielką Brytanią, pozwala się na tak nieodpowiedzialną zabawę. Według internautów powinno się zabronić używania militarnych zabawek. Do dyskusji włączyła się nawet piosenkarka Daisy Torme, która twierdzi, że żadne dziecko nie powinno patrzeć na broń jak na śmieszną zabawkę.

Choć w obronie małego księcia i jego mamy stanęło mnóstwo ludzi, tłumacząc że George wygrał tę zabawkę podczas dziecięcego jarmarku, jaki miał miejsce podczas meczu, to wciąż w sieci znajdziemy masę niezadowolonych głosów. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej przypomnieli słowa księcia Williama:  „George ma obsesję na punkcie policji, policyjnych samochodów, zabawek, wszystkiego”, które według krytyków nie do końca tłumaczą zachowanie chłopca.

A Wy jak myślicie, faktycznie mały książę nie powinien bawić się tego rodzaju zabawkami?  

1/6
księżna Kate, książę George
Copyright @East News
1/6

Początkowo książę George nie był zbyt zadowolony ze wspólnego rodzinnego wyjścia. Wszystko zmieniło się, gdy księżna Kate wyciągnęła z torebki zabawki.

2/6
księżna Kate, książę George
Copyright @East News
2/6

Zabawki księcia George'a nie przypadły do gustu internautom. Książę George bawił się m.in. plastikowym pistoletem czy nożem...

3/6
Książę George, zabawki księcia George'a
Copyright @East News
3/6

Mały książę w pewnym momencie skierował pistolet w stronę mamy oraz innego dziecka.

4/6
Książę George, zabawki księcia George'a
Copyright @East News
4/6

Zdjęcia małego księcia z zabawkowym pistoletem obiegły świat.

5/6
Książę George, zabawki księcia George'a
Copyright @East News
5/6

Choć w obronie małego księcia i jego mamy stanęło mnóstwo ludzi, tłumacząc że George wygrał tę zabawkę podczas dziecięcego jarmarku, jaki miał miejsce podczas meczu, to wciąż w sieci znajdziemy masę niezadowolonych głosów.

6/6
Książę George, zabawki księcia George'a
Copyright @East News
6/6

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej przypomnieli słowa księcia Williama:  „George ma obsesję na punkcie policji, policyjnych samochodów, zabawek, wszystkiego”, które według krytyków nie do końca tłumaczą zachowanie chłopca.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.